Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tescoban vásárolt garanciális...

Tescoban vásárolt garanciális telefon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsi/márkátlan telefonom van, amit a Tesco-ban vásároltam. Májusig garanciális, azonban folyadék érte, erre pedig nem terjed ki a garancia. Ilyenkor vigyem vissza a Tesco-ba, hogy ők továbbküldjék a gyártónak (gondolom az én költségemre?), vagy menjek szervizbe? Köszi

2017. febr. 18. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Szervíz, ha lehet márkaszervízbe vidd!
2017. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha víz érte, szerintem jobban jársz ha veszel újat :-[
2017. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha víz érte és nem volt beázásra garanciád, akkor legtöbb helyen nem vállalják a javítást még úgy sem, ha fizetsz érte, főleg a márkaszervízek.

Én a szervízhez fordulnék közvetlenül, akár telefonon kérdezd meg a márkaszervízt, hogy foglalkoznak-e ilyennel.

2017. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a márkaszerviz nem lett volna megoldható, mert több száz kilométerre van a telephelyük.


Képzeljétek, szétszedtem a telefont, felitattam amit csak tudtam. Napokon keresztül rizsbe tettem, elzártam. Most rádugtam a töltőre és működik!


Ez egy jó stressz-lecke volt.

2017. febr. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!