Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári beállítással visszaáll...

Gyári beállítással visszaáll a frissítés?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite készülékem van, amit tegnap frissítettem 6.0-ás android verzióra. A gond csupán annyi, hogy egyáltalán nem tetszik, nem találok rajta semmit, a teljes téma és minden megváltozott a telefonomon, ami nem tetszik, és nem is jó. A kérdéseim a következők:

1) Ha visszaállítom gyári beállításra, akkor a frissítés is lekerül róla?

2) Ha gyári beállítást teszek rá, akkor az sd és a sim kártya lévő adataim törlődnek?

3) Ha rootoltatom otthon a telefonom, elveszik a garancia?

4) Ha rootoltatom, akkor a frissítés visszaáll, vagy marad android 6.0-ás?

5) Érdemes emiatt szervízbe vinni, vagy hagyjam az egészet, majd hozzászokok?

Sajnálom, ha kérdéseim nevetségesnek tűnnek, nem igen értek ilyen téren a telefonokhoz. ^^



2017. febr. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1) android verzió nem áll vissza, mindig az aktuális marad rajta

2) nem, csak a belső memória törlődik

3) igen akkor (én úgy tudom) elveszik

4) nem áll vissza, csak ha külön visszarakod

5) jó ötletnek tűnik, garanciálisan lehet hogy vissza tudják neked csinálni, ha ez benne van a garanciában, én a helyedben rájuk írnék.


Amúgy én azt javaslom, hogy nézegessed, szokjad, állítgassad és megismered, megszokod, nem kell 1 nap alatt leírni a dolgot. Az android a személyre szabhatósága miatt népszerű, szóval rajtad múlik.

2017. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem tetszik akkor szervízbe több mint valószínű hogy visszateszik.

Amúgy számítógéppel vissza lehet tenni az előzőt, és ha az alapsáv verziója megegyezik, ez nem jár garanciavesztéssel. De mivel kezdő vagy ezt nem javaslom!

2017. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha beviszem a szervizbe,ott ingyen megcsinaljak, vagy fizetnem kell erte?
2017. febr. 19. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha odaviszed ahol vetted, és és érvényes a garanciád akkor igen.
2017. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!