Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4-nél az android 6. 0...

LG G4-nél az android 6. 0 tényleg gyorsabban meríti a telefon akksiját?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nagyon gyorsan merül a G4 akksija. Ha csak telefonálok egyet, már pár százalékot esik, egy fél napot sem nagyon bír ki. Olvastam, hogy gyártottak hozzá nagyobb kapacitású akksit, nem tudom, érdemes lenne olyat venni?

2017. febr. 20. 18:45
1 2
 11/13 Alex Fly ***** válasza:
Nem a töltés miatt. Természetesen az üzemidőt nem az határozza meg, mivel lett felröltve. A powerbank arra jó, hogy ha a telefon igencsak lemerült állapotban van, akkor rádugod és bárhol töltheted, akár menet közben is a zsebedben. A te esetedben a 3000 nAh-s akkukapacitást még megtoldod 20000 mAh-val, amivel már ki kell húznia egy ideig teljes lemerülés nélkül.
2017. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én melóbasn dél körül szoktam rárakni power bankra. Mivel építőiparban dolgozom, a hálózati töltés nem mindíg megoldható. Vagy azért mert nincsenek konnektorok. vagy azért mert 1 hosszabbítóról 32-en dolgoznak, vagy pedig azért hogy a kedves mesterek ne b@sszák össze a telót, malterrel, szériaglettel vagy egyéb anyagokkal :D Mindíg jó ha van kéznél. Nem beszélve arról hogy amikor az AirPods nevű sz@rság még sehol nem volt, én már akkor is vezetéknélküli cuccokat használtam. Mint okosóra, Bluetooth fejhallgató, hangfal. Aminek töltésére ugyan csak alkalmas...

Tehát a mai világban a kocsiakksi méretű Powerbank már elengedthetetltn útitárs. a mindennapokban. Azért választottam a TP-linket, mert már mindenki mindent hamisít, ezt még nem. Vagyis nem tudok rólaw, van benne zseblámpa. És megbízható márka routerek terén legalábbis :) De 1 éve megvan, és azóta is tökéletesen teszi a dolgát, és nem 20Kg

2017. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, köszönöm a válaszokat!:) Én hirtelen egy-két válaszból azt szűrtem le, hogy ha powerbankkal töltöm akkor tovább bírja az akksi, mint ha a gyári töltőjével tölteném, de akkor rosszul értelmeztem a válaszokat...:)
2017. márc. 11. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!