Melyik telefon?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s7

Samsung Galaxy s7 edge

iPhone 6s 32 gb

Melyik telefon a jobb és miért?Eddig még csak androidom volt.A telefont internetezésre,YouTube videó nézésre,Messengerezésre használnám.Melyiknek jobb az aksija?Nekem ez nagyon fontos.



2017. febr. 28. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána pofon egyszerű
2017. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az S7.

Jobb a kamerája, a kijelzője mint a 6S-nek és a SoC is erősebb.Meg persze az Android minden előnyével és hátrányával.

Ha szükséged van a Edge kijelzőre akkor pedig azt érdemes,illetve annak jobb az üzemideje is.

2017. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok belemenni a Specifikáció hasonlitgatásba meg hogy az egyik 130,000ezret pörget, a másik meg 130,001-et Antutu-teszten. Azt majd a mögöttem szóló Okosok kifejtik :D Ha neked fontos az akku üzemideje akkor nem az iPhone lesz a Te telefonod. Nekem sima 6 van, mindennel elégedett vagyok, egyedül az üzemidejével nem, a 6s-ben meg még kisebb az akku. Minden másban nagyjából egyformán jó, Hisz mind a kettő abszolút csúcskategória! Ilyen árkategóriában lassan már csak a kinézetük más, A tudás "szinte" azonos.
2017. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jó erős akkuval kell , akkor itt nézz szét a Tinydeal-on.

[link]

Ez a telefon szerintem leveri a Samut bármilyen téren.

2017. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Az akksiján (meg az árán)kívűl semmiben sem veri a Galaxy s7-et.

2017. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Galaxy s7
2017. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!