Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged letölteni az áruház,...

Nem enged letölteni az áruház, mert baja van a Microsoft fiókommal. De miért? (Windows Phone)

Figyelt kérdés

Van egy szép kis Nokia Lumia 735-öm, a megszokott Windows 8.1es rendszerrel. A Microsoft fiókot mindig is kérte a letöltéshez, és eddig nem is volt semmi probléma.

A mai nap viszont semmit sem engedett letölteni, és a Microsoft fiókot hozta fel hibaként. Felmentem a Microsoft oldalára, csináltam új jelszót, ezután leszinkronizáltam a telefonomon, ahogy írta a segítség az oldalon, viszont nem történt semmi. Ugyanúgy kiírja, hogy hiba történt a Microsoft fiókommal, próbáljam újra később.

Többszöri próbálkozás után a telefon újraindítása mellett döntöttem, de ez sem segített. Jobb ötlet híján még tárhelyet is szabadítottam föl pluszba, hátha, de semmit nem ért. Mit tudok tenni? Köszönöm a segítséget előre is :)



2017. márc. 7. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert annak a szép kis Nokia Lumia 735 ösnek már van egy Microsoft fiókja. És ő az keresi igaz szerelemmel. És inkább telefonhalált hal, mintsem másnak dobja oda magát.
2017. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, NEM csináltam másik Mocrosoft fiókot. A jelszóváltást pedig felismerte a telefonom, ki is írta.
2017. márc. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!