Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a "bekapcsológomb...

Mit jelent a "bekapcsológomb azonnal zár"? Android

Figyelt kérdés

Lenovo a536

Android kitkat

Beállítások a biztonság menüben



2017. márc. 16. 06:41
 1/5 Alex Fly ***** válasza:

Azt, hogy amikor megnyomod a power gombot, azonnal lezárja a készüléket.

Ha kikapcsolod ezt az opciót, akkor a gomb megnyomásakor csak a kijelzőt kapcsolja ki, a készülék lezárása csak később történik meg (azaz ha 1-2 másodercen belül ismét megnyomod, nem a zárképernyőt fogod látni).

2017. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Azt, hogy be lehet állítani azt hiszem 5,10,15mp-re. Ha a megadott időn belül lezárod és feloldod a telefont, akkor nem kell minta/pin kód/csúsztatás stb. (amit beállítottál) a feloldáshoz, hanem egyből azt fogja mutatni, amit lezárás előtt. Igazából ez ilyen kényelmi dolog, ha lezártad a telefont, de mégis meg akarnál még nézni valamit, akkor gyorsabban meg tudod tenni, mert nem kell feloldani. Én nem használom, mert csak idegesítene, hogy lezártam aztán mégsem. Meg ujjlenyomatolvasóval úgyis gyors a feloldás.
2017. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik se :/
2017. ápr. 12. 19:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Amiket ti ítratok az más. Ezt nem lehet állítani másodpercekre hanem bepiálni.
2017. aug. 13. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig de.


Ha van a telefonodon valami kód, akkor X időn belül

(ha nem azonnal zárra van állítva, hanem időre), és

újra kioldod a telefont, akkor nem kéri a kódot.


Nekem azonnali záron van, és amint kinyomom a power-rel

a telefont (vagy magától elalszik), ha felélesztem,

már kéri is a pinkódot/ujjlenyomatot. Hasznos funkció,

főleg, ha más is a telefonod környékére tud kerülni

(pl munkahelyen az asztalon tartod, és nem a zsebedben).

2017. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!