Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60-70ez...

Milyen telefont vegyek 60-70ezer körül?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék elsősorban ami nagy kijelzős esetleg ohablet és nem amoled kijelzős mert az beég ugy tudom, gondoltam a HTC One sorozatból valamelyikre de azt nem tudom melyik mekkora , vagy note4re de az amoledes bár az tetszik a,legjobban az s pen miatt , segitsetek , ja es használtban venném ennyiért es tenyleg jo telefont keresek mivro sd Menjen bele akksi cserélhető az előny

2017. márc. 26. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, okostelefonból ma már csak néhány LG-nek cserélhető az akksija, ennyiért pedig nagy eséllyel van használtan G4 vagy G5.
2017. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Note 4 nagyon jó választás. A kijelző nem ég be. 5 évig használtam Note 1-est, nem volt gond a kijelzővel. Most S6-om van. A kijelzője nagyon jó. Minden téren. A beégés szerintem extrém körülmények mellett fordul elő. Én még nem találkoztam ilyennel a valóságban, csak pár videóban láttam.
2017. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Vernee Apollo a lehető legjobb ennyiért.
2017. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vernee Apollo szépen mutat, papíron. De a Note 4 nyomába sem ér. Főleg kamera terén, de bármiben jobb a Vernee-nél - feltéve ha nem az adatokat nézed, hanem azt, hogy valójában milyen használni, milyen gyors, mennyire minőségi az összeszerelése stb, stb.


A Vernee lehethogy nagyon az elején van annak hogy picit feljöjjön, míg a mérleg másik oldalán egy nagy múltú gyártó egyik elég új zászlóshajója van. Apollo Lite nekem is tetszett, de Youtuben néztem pár recenziót róla. Amire jutottam ezek alapján: nem rossz az, de nagyon nem az igazi, messze elmarad minőségben egy komolyabb gyártó zászlóshajójától. Konkrétan az egyikben az előlapi kamera zümmögő hangot ad ki indokolatlanul. Note 4-nél ilyennel nem találkozol.

2017. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan az egyikben az előlapi kamera zümmögő hangot ad ki indokolatlanul. Note 4-nél ilyennel nem találkozol."


Egy gyári hibás termék alapján döntöd el, hogy milyen maga a telefon?

2017. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok koszonom nagyon hogy irtatok, ez a vernee telefon alapján találtam meg a xiaomi redmi note 3 pro-t ugy döntöttem eddig hogy veszek egy olyat, igaz láttam a note 4 is ugyan annyi a xiaomiból de csak az ips kijelző miatt választom ezt mert én ugyanis maximum fényerőn szeretem használni a telefonját amit ufye egy samoleddel nem igazán lehet es mellesleg olcsobb fém házas és újonnan veszem 65ezerért igy nem kell felnem a letiltástil ami a használt galaxy note4 esetén fenn áll vagy hogy lopott lenne vagy ilyesmi, es az akksija is nagyobb , csak azt nem tudom hogy ez a not3 pro most egy phablet végülis ? Mert remélem hogy elég nagy :D

Erről a xiaomi note 3 pro rol tudtok valami véleményt mondani ?

Esetleg egy boltot ahol nem megrendelnem kell hanem elmehetek érte a webáruház telephelyére átvenni vagy ilyesmi ?

2017. márc. 27. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó döntés a Note 3 Pro :)


(De nem tudom, honnan a legegyszerűbb hozzájutni.

2017. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok webshopban látom , van ahol raktáron is van , megrobálom felhivogatni őket :)
2017. márc. 27. 12:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos ez a xiaomi zárt bootloaderrel adja ki a cuccait , lehetne erre valahogy tenni valami más droidot ? Mert nekem őszintén szolva a menüje nagyon nem tetszik , bár lehet vannak jó témák vagy launcherek .. Majd elválik , én egy elég régi xiaomi telót ismerek csak amit a kezembe is vettem az még elég gagyi is volt ugy 2 éve .. Azota lehet fejlődött bár az ilyen,kinai csodákat lehet nem okos dolog buherálni
2017. márc. 27. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Nova launcherrel( [link] + nougat ikon packkal( [link] akármelyik Androidos telefont ilyenné tudsz változtatni:

[link]

2017. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!