Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60-70ez...

Milyen telefont vegyek 60-70ezer körül?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék elsősorban ami nagy kijelzős esetleg ohablet és nem amoled kijelzős mert az beég ugy tudom, gondoltam a HTC One sorozatból valamelyikre de azt nem tudom melyik mekkora , vagy note4re de az amoledes bár az tetszik a,legjobban az s pen miatt , segitsetek , ja es használtban venném ennyiért es tenyleg jo telefont keresek mivro sd Menjen bele akksi cserélhető az előny

2017. márc. 26. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez az Android 7.1.1
2017. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na megvettem ezt a redmi note 3 pro és nagyon szeretem nagyon jó telefon tésztáról minőségi és elég nagy a kijelzője és 3400 ft hozzá egy vr szemüveg xd és az előbb nem azt akartam írni a tésztáról hanem azt hogy tisztára csak már nincs kedvem oda kattintani és kitörölni mert a google hang felvevővel beszélek vagyis hogy ezzel írok és csak beszélek és fáradt vagyok és csak tartom a telefont és nézem ahogy írja befelé ezeket a szövegeket a másik androidos telefonjai csak néha elalszik kijelző és sötétbe borul minden és hová tartok már na most megint elrontottam de mindegy szóval jó ez a telefon az a lényeg hogy ragadjon a bélyeg koppintson a szüneteltetés hez beállítások mikrofon törlés google komment elküldése a kérdésedre eddig érkezett válaszokat itt tekintheted meg a kommentet írta azt a következőket neophone azaz ne kezdj új téma borogatással új aki írt tól teljesen eltérő kérdések feltétele hát dehogynem hát megkérdeznek mindent amit csak akarok te nem ember a felesleges vitába hát dehogynem bele megyek haza holnap sll le
2017. márc. 30. 23:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Mit szívtál kérdező? XD
2017. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát én megmondom őszintén nem is emlékszel rá hogy mit írtam ebbe de az biztos hogy neked elmondom az igazat.

Az úgy kezdődött hogy jöttem hazafelé egy sötét erdőben és oda tartottam és benéztem egy medve nem aztán tovább fel elmentem és neki van asztal pokémon pokémon sokat ettem nagyon sokat.

Máskülönben mindent megszerzem és naponta pokémon azok csak reggel délbe este és egész nap és megyek megyek és nagyon nagyon odafigyelek arra hogy minden jó legyen a világban és másképp állok hozzá a dolgokhoz mert ettől minden minden szép lesz és jó és nektek is ezt kívánom hogy érezzétek a boldogságot és azt hogy nagyon nagyon jó és jól érzed magad és egyszerűen nem tudok elmondani hogy milyen jól

2017. ápr. 29. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!