Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone7-emet,...

Ellopták az iPhone7-emet, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne hogy elloptak, a buszon meg megvolt, en meg nem hagyhattam el, mert olyan helyen volt a telefon, ahonnan nem eshetett ki. Konkretan a taskam zsebeben, viszont az en hibam is, mert a cipzart a zseben volt hogy elfelejtettem behuzni, valoszinuleg most is ez tortent. Otthon vettem eszre, hogy nincs meg, felhivtuk a telefonszamomat, egyszer kicsongott, aztan semmi. A GPS szinten be volt kapcsolva, netrol bejelentkeztem az iCloud-omba, azon belul a find my iPhone opcion keresztul vizsgaltuk, hogy merre lehet a telefon. Egy ideig meg kovette a busz utvonalat, aztan a jel is megszunt. Viszont en ugy tudom, hogy kikapcsolt allapotban is mukodik a GPS es kuldi a jeleket a szamitogepre, addig amig a telefon aksijat ki nem szedik, vagy le nem merul. Vagy rosszul tudom? Sejtem, hogy teljesen eselytelen mar hogy valaha is meglesz, utolso remenyem hogy itt valaki tud tippet adni. Tudom, hogy en is hibas voltam, nagyon idegesit ez az egesz. Szerintetek mi tevo legyek? (Kartyamat mar letiltattam). Koszi a valaszokat!

19/L



2017. márc. 29. 21:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, es ha az szamit valamit, nem vagyok elofizetos, a telefon egy osszegben lett kifizetve.
2017. márc. 29. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

rosszul tudod, a find my iphone addig működik amíg be van kapcsolva


kötöttél rá biztosítást?

2017. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 koszi a valaszt. Sajnos a biztositasom nem fedezi a lopast, csak a fizikai serulesekre vonatkozik. Direkt nem kotottem lopasra is, ugyanis foloslegesnek gondoltam, amit igy utolag mar nagyon banok. Csak eddig sose tortent velem ilyen..
2017. márc. 29. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát most kiderül hogy van e élet az iPhone után
2017. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 nem fogok belehalni, csak egy kerdest tettem fel.
2017. márc. 29. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Rendőrségen feljelentés IMEI alapján megvolt?


Tanulság: Táskában nem érdemes telefont tartani.

2017. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

iclouldba zárold a telót így már csak egy darab vas lesz.

Rendőrségre mehetsz, bár valószínüleg semmit se fogsz vele érni; amit még tehetsz, hogy a következő pár napban csekkolod a find my phone-t, mert ha netre megy a teló, akkor rögtön bedobja hol van; akkor meg tudod a rendőrséget értesíteni.

2017. márc. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most komolyan lepontoztátok az utolsó válaszolót? pedig azon kívül, amit ő írt mást nem nagyon lehet tenni.


kérdező: net nélkül nem működik a find my phone. viszont, ha a mobilneted volt bekapcsolva, azt nem tudják kikapcsolni, max. ha botor módon sem ujjlenyomat, sem kód nincs beállítva a használathoz

2017. márc. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Feljelentest tegnap tettem es ma zaroltam a telefont. Mindenkit felpontoztam.
2017. márc. 31. 19:24
 10/10 anonim válasza:
Add el a másik vesédet is, és vegyél újat.
2017. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!