Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max 40000Ft-ot szánok egy új...

-Jani- kérdése:

Max 40000Ft-ot szánok egy új és független okos telefonra. Mivel piszkosul elvesztem a tesztekben és kínálatban, így megkérdezném tisztelettel, h szerintetek ennyiért melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés
LG Spirit 4G LTE volt eddig, de nem vagyok nagy user (nem igen használom ki), de azért keresem a legjobb ár-érték (használati érték) arányút ami nem hagy cserben és jól használható (nem azon nézek filmet, nem azon hallgatok zenét, sosem játszom telefonon)...

#LG #okostelefon #40000Huf
2017. márc. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Újra kiadták egy felturbózott verzióját a nokia 3310-nek.Asszem 1 hetet bír az aksija.30_000/ forint kb.Én is gondolkozom rajta mert strapabíró.Ha èrintő paneleset szeretnél akkor a lenovo vibe s1 et ajánlom nekem az van használtam 42000 forint volt.Erős proci 8magos 1,8-as türhető aksi hd kijelző.Nekem bevált.
2017. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ede1219 ***** válasza:

"Újra kiadták egy felturbózott verzióját a nokia 3310-nek.Asszem 1 hetet bír az aksija.30_000/ forint kb"


Párszáz forint híján 20000.--ért előrendelhető, május 5-i szállítással.

2017. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ennyiért és ilyen felhasználásra egy Lumiát (650, 640(XL)) is vehetsz.

Pro:

-gyors, stabil rendszer

-jó kamera/akksi

-folyamatos frissítések (még)

-ingyen, offline navi

-jó ár/érték

Kontra:

-elég halott a platform, egy nagy frissítés lesz még az évben, utána már csak foltozgatás max (bár az androidosok is általában egy fő verziót kapnak pluszban, nekem a másfél éves telómra még most is jönnek havi szinten az updatek)

-sok app hiányzik, amik meg vannak némelyik elég kifogásolhatóan működik

-a hardver átlagban nem vmi erős, de ez csak a külsős appoknál okoz gondot tapasztalatom szerint

2017. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2/3 Szállítási költséggel és egy sim kártyával már 30 ezer de akkor is megéri.
2017. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vernee thor. Jó ideje használom, problémám csak akkor volt vele mikor üvegfóliát rendeltem, és törötten érkezett, mert kisvárosban telefonos boltban nem igen lehet kapni rá semmit. Eustocktol rendeltem, eleg jo es olcso
2017. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Akkor neked elég egy buta telefon is. Ha érdekel van egy Motorola glem+ eladó. Tökéletes, nem használt, kártya független.

De van itt Eu raktáras, ingyen szállitással, vám és áfa nélküli is.

[link]

2017. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
56%
Xiaomi Redmi 4A
2017. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!