Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a Samsung Galaxy...

Leejtettem a Samsung Galaxy S4-emet. Mit tegyek? Nem merem elmondani a szüleimnek se.

Figyelt kérdés

Kiejtettem a kezemből, s leesett a járdára. (Nem direktbe a képernyővel)

A képernyő nem törött be, de nem is működik, felvillan, ha megnyomom a bekapcsoló gombot, de csak szines pontos jelennek meg vagy ilyen halvány zöld lesz.

Az egyik ismerősöm azt mondta, meg tudja javítani, de mivel össze van ragasztva a képernyő, a touchscreen és a védőüveg, ezért 25000 ft alatt nemigazán lehet megvenni az alkatrészt.

Mit tegyek?? Mi történt? A szüleimnek se merem elmondani (főleg nem apámnak)



2017. ápr. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát nincs annyi pénzed, hogy megcsináltasd?
2017. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Jobban jársz ha elmondod, bárkivel történhet ilyen.

Sajnos a szülők az ilyeneket túlreagálják.

2017. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:

Használtál tokot és üvegfóliát? Ha nem, akkor kellett volna.


Mondd el nekik, az a legjobb amit tehetsz.

2017. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már megtörtént a baj, az magától nem oldódik meg.. Vagy elmondod, vagy spórolsz a javításra, de mivel addig elérhetetlen leszel valószínüleg hamar kifog derülni.

Az s4-et meg javítani már nagyon nem éri meg.

2017. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szóltam anyukámnak, szerencsére megértette.

az van, hogy lehet nem éri meg, de jobbat vagy ugyanilyen jót már nem kapok. szóval most elviszem mindenhova, kérdezem ismerősöket, hátha valaki olcsóbban be tudja szerezni az alkatrészt.

2017. ápr. 3. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként honnan tudnék alkatrészt rendelni hozzá? ismerősöm ki tudja cserélni
2017. ápr. 5. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán e-bay-on érdemes körülnézni, hátha van.

Azért érdemes Samsung márkaszervizhez elküldeni, hogy lementeni az adatokat és venni/vásároltatni egy új telefon, majd abba feltölteni.

2017. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!