Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4 vs Xiaomi...

Xiaomi Redmi Note 4 vs Xiaomi Redmi Note 4X?

Figyelt kérdés

E kettő közül szeretnék választani.


Note 4 előnye: Van 64 gigás is (4x-ből is van, csak éppen megbízható oldalakon nincs, ebayen sem, csak 32-es) illetve az MTK majd 20 ezerrel több pontot lő antutun mint a 4x-ben lévő Snapdragon.

Könnyebben lehet rá tokot venni, mert a 4 és a 4X felső részén lévő kimenetek pozíciója változott, de 99%-ban sima 4-re gyártanak tokot. (Mégha ki is lehet választani a 4X-et, akkor is nagy valószínűséggel sima 4-esre való tokot kapsz ebayen aliexpressen stb)


Note 4x előnye: Később jelent meg, újabb. Kamera szenzora Sony-s, így sokkal jobb képeket lő mint a 4-ben lévő Samsung szenzor, tesztek alapján. Akuidő a snapdragon miatt sokkal jobb, és a készülék nem melegszik. Az antenna csíkok normálisabban néznek ki, bár azok a csíkok már nem antenna csíkok csak díszek, alul felül műanyag az a kis rész, ott kap jelet. Kicsit olcsóbb, de csak 32-est tudok venni. A legfőbb szempont mellette az Android 7.0, a sima 4-esbe az MTK miatt egyelőre nem biztos hogy megkapja, ezidáig a Xiaomi hivatalosan nem jelentette be, a 4X-re már igen és van is 7.0-s Developer rom rá.


A helyzet az hogy már megrendeltem és max 10 nap múlva itt is lesz, de kíváncsi vagyok ti melyiket vennétek.


2017. ápr. 8. 20:04
 1/2 anonim válasza:

Én 1 hónapja vettem meg a 4X-et és örülök, hogy nem a sima mellett döntöttem, mert ez kevesebb áramot fogyaszt.

Szerintem nem gond, hogy csak 32 GB van benne, ki lehet bővíteni és amúgy is elég az a 25,23 GB ami szabad.

A note 4 is jó, de ha most szeretnél telefont venni akkor mindenképpen a 4X-et válaszd, mert az a +20.000 antutu pont nem sokat ér, nem lesz tőle a rendszer pattogósabb(és a 4X az).

A Huawei Nova-ban is ugyanaz a chipset van mint a 4X-ben és az 90.000 forint.


Én inkább a magyar gazdaságba teszem a lóvét és itthonról rendeltem 66.500 volt, másnap kihozták.

Te mennyiért rendelted?

2017. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amúgy jól leírtad a dolgokat, de azért annyit elmondanék, hogy öcsémnek Note 2 van és olyan eget rengetően nagy különbség csak az aksiban és a chipset melegedésében van. Persze mindenben jobb az enyém, de nem cserélném le a telefonomat ha öcsém helyében lennék.


(Első vagyok)

2017. máj. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!