Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik internetes tárhelyre/fe...

Melyik internetes tárhelyre/felhőbe mentsem a videóimat és képeimet?

Figyelt kérdés

Szép és jó a Google Fotók, a Flickr-t is kipróbáltam, de ezeken nem lehet a telefonom galériáján lévő mappákat egy az egyben átrakni, hanem először fel kell töltögetni, majd kiválogatni a cirka 2000 képemet (amit amúgy már egyszer megtettem a fotóim közt) külön albumokba. A Flickr még feltölteni sem tudta, valamelyiket viszont kétszer is, a videókat is kihagyta persze..

Az iCloud-dal sem vagyok elégedett, nem lehet tudni, hogy mikor van lementve egy kép, vagy hogy mikor van szinkronizálva. Törölni egy képet sem mertem, mert nem voltam benne biztos, hogy lementette...

Szeretném egységesen feltenni az adatainat, és nem akarok kétszer dolgozni. Olyan nehéz ez?



2017. ápr. 15. 09:51
 1/6 Trevor. ***** válasza:
74%
Nekem a Onedrive bevált, 15GB tárhely csak fényképenek és videóknak, emellett 15GB tárhely minden másnak. Bár ezt már beszüntették, most már csak valami 5GB hely van. A Onedrive-ban be lehet állítani mappák szerint a feltöltést.
2017. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Mega.

Többet ad ingyen (emlékeim szerint 80 GB) mint az OneDrive. Ott is be tudod állítani az automatikus fotó/videómentést.

2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

"inat, és nem akarok kétszer dolgozni. Olyan nehéz ez?"


Nem értem, kitől kérdezed ezt? Ha nem értesz hozzá, akkor minden nehéz


"Az iCloud-dal sem vagyok elégedett, nem lehet tudni,"


No ez meg a csúcs. A fél világnak jó, neked meg nem..

2017. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szidtam, csak leírtam, hogy nekem nem jött be, semmi rosszindulat nem volt bennem, miért kell akkor szidni? Biztos én vagyok a hülye, sajnálom, ezért írtam ki a kérdést, hogy egy olyan tárhelyet találjak, amit értek és tudok kezelni.

A többiek miért tudtak hasznos választ adni? Biztosan belém tudtak volna kötni, de nem tették. Szidj privátban, csak nyugodtan.

2017. ápr. 15. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi a probléma az iClouddal? Ha WiFi-n vagy feltölti a képeket.

Torolni nem kell a képet a telefonról, ha beallitod akkor felhővel való szinkronizálás után automatikusan törli a képet a telefonról és csak egy alacsony felbontású változat marad a készüléken ami szinte helyet sem foglal.

2017. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dropbox?
2017. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!