Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha tényleg lesz...

Szerintetek ha tényleg lesz iPhone x, akkor milyen lesz, hogy lenne számotokra a legjobb?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nagyon örülnék egy olyan telefonnak majd, ami egy 3.5 colos iPhone 4s házában lenne a legújabb cuccokkal. Tehát ugyan az a ház mint a 4s-nél, lightning csatlakozó, nincs Jack, ugyan az a képernyő felbontás, de OLED kijelző, hátul 2 kamera, ami esetleg 5x-os optikai zoomot tudna (más gyártónál van ilyen), 4 flash, optikai képstabilizátor, 12 MP, vezetéknélküli töltés, 3D touch, ujjlenyomat olvasó, vízálló ház, 3gb RAM és A11-es processzor. Ez pl kinek hogy tetszene?


Csak nekem tetszene annyira hogy az elsők között lennék akik megrendelik? :D



2017. ápr. 15. 20:21
 1/6 meszike91 ***** válasza:
78%

Biztos nem csinálják meg.


Szerintem csinálnak valami hasonlót, mint az s8. (minimális kávával).

2017. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
73%

off: Nekem az lenne a legjobb, ha csődbe menne az egész Apple. Steve Jobs nélkül csak egy tucat prémium gyártó lett az Apple, az iOS-ben rejlik az utolsó egyediségük. A jack bemenet lehagyása meg hatalmas innováció, tényleg.


on: A többi gyártót követve biztosan nagyobb lesz az új IPhone, mintsem kisebb. Ennek ellenére nem zárom ki az esélyét annak, hogy lesz valamikor SE2, de nem mostanában.

2017. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát a legjobb az lenne, ha lejjebb vinnék az árakat, de azt úgysem fogják.
2017. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
59%

Pl. ha követnék az elterjedt ipari szabványokat?

Saját, semmivel sem kompatíbilis csatlakozók helyett USB/Jack, normális fájlátvitel, használható NFC, ilyesmik...

És persze szoftveres oldalon is ráférne némi fejlesztés.

2017. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idei iPhone képében örűlnék egy valami hasonló dizájnnak mint az S8 nál. Újjlenyomatolvasó lehetne a kijelzőben vagy gombon csak ne a hátlapon. Legyen ugyebár nagyon gyors(nem mintha ez elvárás lenne az Appletől.)

Mérete lehetne egy 5.5 coll kicsi néven és Plus néven egy 6 vagy 6,5 Coll.

Színekben is lehetne valami változatosság a piros mellett pl. Fehér teljesen vagy arany teljesen.

Kijelző legalább 2k de inkább 4k felbontásban üzemeljen.

Ram mondjuk szerintem 4gb elég.

A kamera úgy jó ahogy van az maradhat.

Az ára pedig maradjon kb ott ahol most van +/- 100€

2017. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.5 "-ost biztos hogy nem csinál már egy gyártó se.

Minek? Semmire nem jó. Ha netezni akar az ember , akkor minél nagyobb képernyő kell.

Nekem 5.5 " van , de ha otthon vagyok akkor a 8 "-os tabletet használom. Sokkal jobb minden rajta.

2017. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!