Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az eddig megjelent...

Melyik az eddig megjelent legjobb mobil? Én a Samsung Galaxy S7 Edge-re vagy az Iphone 7 Plus-ra gondoltam.

Figyelt kérdés
A Samsung S7 Edge elvileg nagyon hamar törik és ferdül el. Ha veszek egy vastagabb tokot, az ezt megoldja?

2017. márc. 23. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nokia 3410
2017. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés tisztázása érdekében nyomatékosítom, hogy a teljesítmény prioritást élvez a teherbírással szemben.
2017. márc. 23. 10:41
 3/13 anonim ***** válasza:

"A kérdés tisztázása érdekében nyomatékosítom, hogy a teljesítmény prioritást élvez a teherbírással szemben."


Az jó mert te magad emelted ki a hajlást és a törést! öngól.

2017. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Öngól? Menj a pályára játszadozni. Rugdoshatod a Nokiát felőlem. Aligha érdekelnek a hozzátok hasonló trollok.

Az utána olvasásnak köszönhetően levonható a következtetés, hogy az általam említett telefonok az élen szerepelnek a 2016-os toplistában. Linkelhetitek az említett évbőli listát, melyet 1# telefonja vezet. Elég valószínű, hogy Nokiát még a top 10-be is nehéz besorolni.

2017. márc. 23. 10:51
 5/13 Trevor. ***** válasza:
Nekem a Google pixel lenne.
2017. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem egy focilabdát fogok venni, hanem egy minőségi telefont. S ez a tény az irigységetek ellenére is tény marad.

A minőség természetesen árral jár, és kisebb hibákkal. Az S7 jelentősen jobb telefon, de ha a törékenysége nem javítható, akkor nem lehet a legjobb telefon nálam. Emiatt említettem meg.

2017. márc. 23. 11:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is néztem/nézem a Pixelt. (Csak rövidre fogtam a kérdést.)
2017. márc. 23. 11:04
 8/13 anonim válasza:

Megpróbálom összeszedni a gondolataimat,tapasztalataimat hátha segíteni tudok. Telefon szerettem volna venni kb egy hónapja és ugyanezt a 2 készüléket néztem ki magamnak. Írtam magamnak egy listát pro és kontra a tulajdonságokról illetve azokról a dolgokról amik nekem fontosak voltak. Az iPhone 7 plus egy gyönyörű készülék, ha vigyázol rá és tokban tartod nem is lesz baja, ezzel szemben a Samsung modelleknél az tapasztaltam, hogy a keretről lepattogott a festék, a ház egyszerűen szar minőségű. Nekem a telefon mérete is első szempont volt, ebben is nyert at iPhone. Az akksi terén egyértelműen a Samsung nyert, nagyon sokáig bírja, de az iPhone 7 plus sem rossz a korábbi modellekhez képest. Ami a Samsungnak hatalmas előnye az a garancia. Note 3 készülékem volt, önhibámból tönkrement és azonnal cserélték. Szerintem mindkét telefon tökéletes fényképezésrs, netezésre és egyebekre, mondjuk az iPhone kamerája vitathatatlanul az egyik legjobb. Ha a 7 plus mellett döntesz akkor kiegészítőket jobbakat és többet találsz. Az edge egyik kockázata az amit már le is írtál: sajnos könnyen törik és elromlik.

Szerintem vesd össze a mellette és ellene szòló éveket mindkét telónál és azok alapján hozz döntést.

Én a 7 plus mellett döntöttem, 32 gb a kapacitása a telónak és ez nekem bőven elég, nagyon elégedett vagyok vele.

Remélem egy kicsit azért tudtam segíteni.

2017. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A helyesírási hibákért bocsi, nem gépről írtam :)
2017. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél. Köszönöm! :-)
2017. ápr. 16. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!