Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több BT. Eszköz párosítása...

Unari kérdése:

Több BT. Eszköz párosítása telefonra?

Figyelt kérdés
A kérdés részben költői, mert gyanítom a választ, de jó lenne ha megerősítenétek benne, vagy cáfolnátok. Lehetséges az hogy egyszerre tudjak használni okosórát, és BT headsetet? Gondolom ez csak akkor lehetséges ha a telefon az ami tud multipointot. Azonban ha a googliba beírom hogy Huawei p8 lite multipoint akkor eláraszt olyan kiegészítőkkel amik képesek multipointot kezelni és felismeri a telefon. Nos ebből ugye rengeteg van. Próbáltam rákeresni másik telefonra, de nem igen találtam olyan infót hogy a telefon multipoint képes. Mivel próbáltam párosítani a telómhoz mindkét eszközt, és csak az egyiket lehet ezért gyanítom hogy a telóm nem képes két eszközt párosítani. Meg lehet ezt kerülni valahogy? App vagy valami trükk, hogy ezt a láncot lehessen használni? Tök jó lenne ha az órámon látnám végre ki keres mielőtt felveszem a headsetet, mert ugye ez a legrosszabb a headsetben hogy elő kell kotorni a telefont hogy megnézzem ki keres, vagy fel kell vennem megtudni ki az ha akarok beszélni vele ha nem.

2017. ápr. 19. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg működnie kellene, de az egyedi csengőhangot a kontaktokhoz már jó pár éve feltalálták.
2017. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedi csengőhang, az max nagyobb csoportokhoz jó, mert ugye nonszesz az hogy a több mint fontos 200 kontakthoz 200 külön csengőhangot társítsak, és megis jegyezzem hogy melyik zene kié.
2017. ápr. 19. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A telefon beállitásaiban van lehetőség headset módban a bejövő hívás,hívó nevének hangos beolvasására.

2017. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de csak azt olvassa be amilyen nevet írtunk a névjegykártyára, és mint írtam Göblyös, Gulyás, Gugolya, Autószerelő Bálint ezek érthetetlenek.
2017. ápr. 19. 17:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást. Itt leírtam mit kell csinálni, hátha másnak is segíthetek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. ápr. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!