Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom szinkronizálni a...

Hogyan tudom szinkronizálni a számítógépem és a telefonom pdf fájljait?

Figyelt kérdés
Egy-egy pdf fájlban aláhúzok, kijelölök stb. Az megoldható, hogy amit aláhúztam a gépen, az megjelenjen a telefonom pdf fájljába is és fordítva? Bármilyen tipp hasznos! Köszönöm!

2017. ápr. 21. 15:38
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
Felhòtárhely?
2017. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez micsoda? Hol tudom letölteni? fizetős? Köszi ,felpontoztalak!
2017. ápr. 22. 15:21
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

Google Drive, OneDrive, Dropbox és a többiek.

Beállítod a neked szimpatikusat mind a telefonon, mind a gépen és oda mented az ominózus fájlt. Így mindkét eszköz ugyanazt a fájlt éri el.

2017. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem működik a szerkesztés. A goggle drive -on hiába van fent, ott csak megnyitni és olvasni tudom. Belerajzolni, aláhúzni egyáltalán nem. Se telefonon, se gépen. Ahhoz, hogy szerkeszteni tudjam a fájlt, le kell mentenem a drive-ról. Ha csináltam bár aláhúzást, akkor pedig vissza kel tölteni. Így viszont semmi értelme nincs, mert 10 perc munka van vele. Egyéb tipp? Köszönöm, felpontoztalak.
2017. ápr. 23. 13:39
 5/5 A kérdező kommentje:
*pár
2017. ápr. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!