Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem adja ki az Iphone-m...

Miért nem adja ki az Iphone-m a hangot?

Figyelt kérdés
Amikor feljebb akarom venni a hangerőt video nezes kozben nem adja ki azt a négyzetet a kepernyo kozepen ami mutatja hogy mennyire van felveve a hang. De ha a csengést marmint a hivas hangerot akarom felvenni azt kiirja.

2017. ápr. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ne takarja ki amit a videó mutat a kijelzőn épp. Vannak ilyen alkalmazások amik külön kezelik a hangerő gombot, pl VLC de talán YouTube is a hág csúszkat módosítja nem a system hangerot( persze közvetve azt is, az adott alkalmazásához) a snapchat pedig például fényképez hang gombbal is.
2017. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen Tudom köszi de máshol sem adja ki://
2017. ápr. 30. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor a kezdőképernyőn is baj van, vagy hol akarod nézni a videót, ahol erre számítasz és mégsem?
2017. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pl facen vagy meg sok mas helyen ahol eddig kiirta. De azóta nem csinalja miota fulhallgatom hallgattam zenet nem tudom miert
2017. ápr. 30. 14:45
 5/6 anonim válasza:
De feljebb veszi a hangerőt és nem írja ki, vagy nem is reagál rá?
2017. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Feljebb vette
2017. ápr. 30. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!