Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Xiaomi Mi6-ról?

Mit gondoltok a Xiaomi Mi6-ról?

Figyelt kérdés

Én már 2 éve kínai telefont használok (Huawei P8 Lite) és még nem volt vele problémám a kínaiságából adódóan, az árához képest elég jó teló. Szerintetek a 104 ezer forintért felkonferált mi6-ban sincs buktató? Több forrás szerint is a tavalyi mi5 az év egyik legjobb kameráját hozta, itt pedig valszeg még jobb lesz. Tudom hogy nincsen rajta 3.5 jack, de ez engem nem zavar, majd veszek hozzá átalakítót (v. adnak), ez az én mindennapi használatomban megoldható. Másik kérdés: szerintetek hogyan fog teljesíteni FHD-n a Snapdragon 835, 6GB RAM duó?


Még tokot is adnak a telóhoz, jól néz ki, hardveresen gyilkos, kamera jó tulajdonságokkal rendelkezik,

mi <-- mint a nevében) itt a buktató? Érdemes lesz megvenni?



2017. máj. 1. 10:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A Xiamit gyakran láttam még az 5 legnépszerűbb gyártó között is (pl. itt [link] ), csak Magyarországon nincs neve. Illetve ez sem igaz, mert mikor megkérdik milyen telefonom van, s mondom hogy Xiaomi, meglepődésemre nem azt kérdik hogy az mi az, hanem azt mondják hogy "úgy hallottam jó telefonokat gyártanak" :).



Mi 6-ban egyetlen dolog ami nem jön be az a Jack hiánya, viszont nekem nincsenek épp ekkora hardwares igényeim ezért inkább az árból spórolok és olcsóbb Xiaomit veszek :).

2017. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!