Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? www.xiaomishop.hu Megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy xiaomi mi2s telefont és hát találtam ezt az oldalt. Innen rendelt már valaki? Nem-e csesznek át? Esetlegrendeljem ibuygou-ról?

Vagy honnan rendeljem szerintetek?



2014. ápr. 23. 00:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Kínából ahogy mindenki.
2014. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem mész fel az aliexpress-re és veszed meg a dolgaidat ott?????

Sokkal olcsóbb, és épp azt kapod.

A helyedben szétnéznék pl a pandawill oldalán, olvasnék pár fórumot a kiválasztott termékről, és megrendelném az alin.

Sokkal olcsóbban jönnél ki.

2014. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
45%

hali. kétszer rendeltem kínából hongmit egyszer aliexpresz egyszer to2c.com az ali TD verziót küldött. (ami nem megy itthon)

a to2c pedig hamisítványt. mire nagynehezen visszkaptam a pénzem utánna vettem a xiaomishop.hu-n eredetit és másnap már nálam volt! számlával.. szóval csak bátran kínával :D

2014. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Igenis bátran kínával, mert teljesen jó termékeket árulnak.


Amit tudnod kell

1) Megbízható eladótól kell venni, akinek jók az értékelései, és mielőtt vásárolsz, olvasd el mit tud a terméked.

2) 60 napig védve vagy, tehát egyetlen kattintással visszakapod a pénzt, ha nem azt, nem olyat küldenek, amit rendeltél. Ott lesz a vásárlási visszaigazolásban a link, amire kattintasz, és kapod a pénzt.

Szóval csak nyugodtan, nálunk az egész család ilyen telókat használ, 100 - 150 euró között csoádkat lehet venni!

Hajrá.

2014. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
40%
örülök hogy neked szerencséd volt... lehet próbálkozni...vagy bejön vagy nem :)
2014. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
És ami ott van írva ár az mennyire valós? Értem ezalatt hogy pl 80.000 ft van írva, aakkor csak is csak annyit kell fizetnem ugye?
2014. ápr. 25. 20:07
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miről kérdezel T. kérdező, mert az általad megjelölt magyar-kínai vállalkozásról eddig senki nem nyilatkozott, max ajánlottuk hogy rendelj te is közvetlenül az anyaországból, ezzel rengeteg kellemetlenségtől szabadulsz meg,és még olcsóbb is lesz minden. De onnan rendelve nem forintban, hanem dollárban vagy euróban találod az árakat... Avagy nem értettél meg semmit az eddig elmondottakból, és hagyod magad jól lehúzni, de ebben az esetben nem értem, miért kérdeztél egyáltalán...
2014. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Már rendeltem kínából félreértés ne essék. csak a Geekbuying.com-ról, onnan már tudom h mit hogy kell, meg azt h úgy kerülik ki a vámot hogy "ajándékként" van küldve tehát ingyen, és el kell küldeni valamit hogy igenis ingyen kapjuk, és erre nincs (eddig legalább is nem volt) plusz költség csak a kiszállítás+ a termék ára. nekem az a bajom h máshonnan nem tudom hogy megy ez, én speciel innen gondoltam: [link]
2014. ápr. 25. 22:06
 9/29 anonim ***** válasza:

"úgy kerülik ki a vámot hogy "ajándékként"


A vámosok sem hülyék. Eddig legfeljebb szerencséd volt, hogy nem bontották fel a csomagodat vagy csak kis értékben rendeltél. De ha lebuksz, akkor bizony ki kell csengetni a vám-ot és az áfát is.


EU-n belülről is lehet rendelni jóval olcsóbban, mint a kérdezett oldalról. ÉS ott tuti nincs vám és áfa mivel eu-n belül vásárolsz.

Csupán a xiaomishop.it-t kell beírni, ott olcsóbb, mint a hu-n.

2014. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Mi nem rég rendeltünk 2 db lenovo s660ast ebayről Kínából megjött a telefonok fejenként kb 25ezrek voltak erre még rájött a dhl szállítási költsége kb 6-7ezer (igy viszont 3 nap volt a szállitási idő nem 60nap mint a magyar postánál) plusz a vám költség volt 2 telefonra 19ezer és slussz. Jah és jobb ha tudod amit nem eu-n belül rendelsz és kb 15ezres áron felül van mostmár mindent megvámolnak akkor is ha ajándék vagy egyéb más hülyeség van ráírva. Persze itt is vannak kiskapuk de csak csókosonak. :)
2014. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!