Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 plus, vagy huawei...

Iphone 7 plus, vagy huawei p10 plus a jobb telefon általánosságban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 19:17
 1/5 anonim válasza:
38%
Nekem tetszenek az Iphonok de szerintem a Huawei jóba remélem tudtam segíteni.
2017. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
Jobb
2017. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone-nál a hardver nem számít, a kamerája mindegyiknek jó, szoftveresen pedig szintén egyformán stabilak! Az iOS alapból stabil, a Huawei-ken pedig nagyon jól van optimalizálva az Android, viszont ez utóbbi nyitott rendszer, így sokkal szabadabban tudod használni, és persze ár-érték arányban is sokkal jobban megéri, így én is a Huawei-re szavazok! Viszont itt az számít, hogy egyénileg Neked melyik rendszer jön be jobban!
2017. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik androidra esküsznek, vannak, akik ios-re, mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai. Erre a kérdésre nincs jó válasz, mindkettő jó telefon, amelyik neked tetszik, azt vedd meg.
2017. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg iphone van, ki tudtam próbálni néhány napig a huaweit, jó telefon. De számomra annyira tele volt hányva mindenféle dologgal, ráadásul egyfolytában csesztetett hogy zárjak be mindent hogy elment tőle a kedvem.Minek akkor bele a 6gb ram? Kamerában nem rossz, de hozhatna azért magasabb szintet ennyi pénzért.Akksiban jobb az iphone.A sztereó hangszórók is jobban szólnak az iphoneban, és nem csak fektetett módban. Negatívum: itunes, zártság.
2017. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!