Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotify-ba tud segíteni valaki?

Spotify-ba tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Ma bátorkodtam megrendelni a Spotify által kínált hallgatói kedvezményes prémium csomagot magyar forintba körülbelül 700ft-ért.

Utolsó lépésként kért a rendszer egy okiratot amivel ellenőrzi,valóban aktív hallgató vagyok-e az ország valamelyik egyetemén, ami rendben is van, a választ elvileg pár nap mulvakapom e-mailbe.

Addig egyáltalán tudom használni az alkalmazást? Mert természetesen az ellenőrzés még függőben van, dea pénzt azonnal levonták....És számomra nem világos, hog msot tudom-e addig használni vagy sem.

ÍTovább azért merült fel bennem ez a kérdés, mert az se világos számomra. Ez az alkalmazás mondjuk egy meglévő, demár lelassított mobilinternet mellett hibátlanul működő alkalmazás, és azért fizetsz havidíjas megrendelést, mert a neted mennyiségétől függgetlenül tudod használni, nem igaz?



2017. máj. 2. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A diákos dologról sajnos nem tudok nyilatkozni, de a beállításoknál meg tudod nézni hogy premiumra állt-e a fiókod. Alapvetően ehhez is kell net, tehát a wifit és a mobilnetet használja, viszont van olyan opció hogy le tudod tölteni az összes számot a telód memóriájára és akkor offline is tudod őket hallgatni, nem kell hozzá net.
2017. máj. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.Hát elgondolkodom az alkalmazás mihamarabbi lemondásán, mivel az egy dolog hogy mindenki azt mondja, nem is találnak olyan zenét, ami ne lenne rajta, sőt.

De mivel mondjuk én rockot szeretek hallgatni, számtalan olyan van amit nem találok, kezdve például egy Bullet for my valentin számot ad se ki, vagy éppen System of a down-t behoz, de mondjuk a Spide vagy a Radio/video című számok sincsenek fenn tőlük....hát lehet hogy a manapság hallgatott, nyálasnál nyálasabb populáris számok midnegyike fent van, dehát na....minden réteg igényeit ki kéne elégíteni ha már levonák a 700 ft-omat....

2017. máj. 2. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jól kerestél rá? Most beírtam mindkettőt amít említettél és nekem kiadta mind. Én sem justin bieber szintű zenéket hallgatok és eddig nem nagyon volt olyan amit nem találtam volna
2017. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most épp Apple Musicot használok, előtte két évig Spotify előfizetésem volt, soha semmilyen nemzetiségű rock zenénél nem volt, hogy ne találtam volna meg, amit kerestem. Gond nélkül meg tudtam hallgatni mindenféle "noname"... finn, izlandi, olasz, spanyol, magyar bármilyen kis európai zenekar dalait is, nemhogy az amerikaiakat.
2017. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!