Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri az Iphone 5s?

Meg éri az Iphone 5s?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni és találtam is viszonylag olcsóbban,és sokmindenkit kérdeztem de olyan választ még nem kaptam hogy biztos legyek benne hogy megérné.

Igaz,már régóta szerettem volna egy ilyet de ugye már millió Iphone telefon kijött azóta,csak hát azoknak meg kérik az árát.

Illetve még az Iphone 6-6s is szóba jóhetne.

Vélemények? :D


2017. máj. 6. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:

És nem vagyok Iphone "függő" de nekem az androidos telefonok nem jöttek be.

Jelenleg is egy Huaweip8 lite-om van,az elején jó volt,most voolt áprilisban egy éve hogy megvan,de lassú akad,stb..

:D

2017. máj. 6. 13:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább az iPhone 6S-t ajánlom, nem az 5S-t.

Azért a P8 Lite sem egy mostani csúcsdarab, úgyhogy nézhetsz ki egy jobb modellt, ugyanattól a gyártótól.

2017. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Mindegy mit veszel, csak ne 5s legyen. Klausztrofóbia..

Nekem volt de egy hónapnál nem bírtam tovább.

Semmi élvezet nem volt benne. Az ujjlenyomat olvasója sem olyan jó, kamerája se, aksija se. Bátran kijelenthetjük, abba semmi jó nincsen.


Én samsung s6-ra váltottam, minden szempontból jobban szeretem.

Szerintem mindegy mit veszel, csak semmiképp se az 5s legyen. Inkább már iphone 6s.

2017. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az 5S. Nekem bevált.
2017. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, minimum 6 de ha a méret kell akkor SE... az 5s 2013-ban jött ki...
2017. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyi pénzed van rá. Mert gondolom nem a szüleiddel fogod megvetetni.
2017. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem, minimum 6 de ha a méret kell akkor SE... az 5s 2013-ban jött ki..."


Lehet, de az SE nem tud annyit cserébe drágább. Nézzetek utána.


Én mindig csak lebeszélnék mindenkit erről a telefon páváskodásról, de csak leanyáznak. Szóval te tudod. Nekem egy P990-em van. Télen halt meg az azksija és majdnem lecseréltem egy 5S-re, de aztán találtam egy után gyártott akut bele. Nekem telefon, sms meg néha valamit lefényképezésre kell. Mindehhez a 4colos kijelző pont elég. Nem laggos, megy. Neked mire kell érted.

2017. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontossn tudom milyen egy SE, a céges telo révén, nem kell "utána néznem". Sőt a privát telefonjaim pedig rendre 3GS , 4, 5, 6, a 7 is csak azert maradt ki, mert úgy gondolom a 10 éves évfordulóra nagyobb durranás lesz a 8...
2017. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha muszály iphone akkor 6s.

Ugye az 5s még kb. 1 év és használhatatlan hardvere lessz.

Nem mindegyik android vacak.Xiaomi,Asus,Lenovo

olcsó áron jó telefonokat ad.

Xiaomi Redmi Note 4 pro 70.000Ft

Iphone 6s 190.000Ft

És az Xiaomi erősebb,és olcsóbb.

De ha neked iphone kell akkor 6s.

2017. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából nekem csak az a fontos hogy szépen fotózzon,legyen rajta elegendő tárjhely, a külsejéről pedig annyit hogy ne legyen túl nagy,és legyen letisztult :D

2017. máj. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!