Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb az Iphone, mint a...

Miért jobb az Iphone, mint a társai?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Papíron az Iphone sok telefonnál gyengébb adatokkal rendelkezik( kevesebb mag,ram,megapixel stb.), de mégis jobb minőséget garantál. Hogy van ez? Miért? Nem értem, van oylan telefon aminek a kamerája,procija is jobb papíron, de élesben,hosszú távon gyengébb minőséget produkál. Miért?



2017. máj. 7. 13:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Akkuban is papíron az én telefonom 500Mah-val jobb mint a 6s, a 6s mégis órákkal tovább bírja.
2017. máj. 7. 13:36
 2/13 anonim ***** válasza:

a válasz az IOS


jobban van optimalizálva és sokkal jobban le van korlátozva, egyszerűsítve, mint pl. a droid

2017. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Optimalizálva van rá az iOS.
2017. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Most iPhone 6s van, következő telefonom biztos hogy nem lesz iphone. Volt már 4,4s,5c is de most amit művelnek a ios-szél ezek a barmok az szörnyű. Én csak annyit tudok mondani hogy amilyen gyorsan teheted menekülj az iphonetól és az iostől. És amúgy is miért lenne jobb ios (ami lehúzásra van építve) az androidnál. Nonsense.
2017. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az optimalizálás ennyi számítana?

Nincs Iphone-om.

De nézzük.

Honor 8:

8 mag 2,3 ghz

4gb ram

8Mpx előlapi

3000mah akku

a 6s pedig ezekben az adatokban mind alul marad a honor 8nál, mégis van ooylan jó,sőt jobb is akár,mint a honor.

Nem értek hozzá, lehet csak az én szemem szúrja ennyire..

2017. máj. 7. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Én nekem nem volt iphone , de nem is lesz soha. Nagyon drága, és azzal is pont azok a hülyeségek lehetnek mint egy 20 ezres telefonnal. Értem ezt úgy hogy elejted, vizbe esik, ráülsz, meglöknek , kiütik a kezedből, vagy ellopják. . Akkor mégis jobb egy olcsóbb android .

De amit itt leirsz 6s. 1750 mAh akksival. Nehogy azt mondja valaki hogy ez annyira birja hogy egy teljes napig működik töltés nélkűl. Nekem 6000 akksi van benne, ezt direkt emiatt vettem. Megfizethetetlen a nagy akku. No meg ha csak itt a gyk. olvasgat az ember, annyi baj nincs egyikkel se mint az iphone-val. Az akár lehet hogy valamibe jobb mint az android , de minek mert a legtöbb embernek face meg szelfire kell , meg mutogatni.

2017. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudod.. Az ilyen készülékeknél már "legkevésbé" számít az az adat, ami papíron van.

Használj egy Honor 8 (pro)-t 1 hónapig, és utána egy IOS-t 1 hónapig. Hidd el, ledöbbentő lesz egy mai Android után egy IOS rendszer. Mondhatni unalmas lesz az IOS, én legalábbis ezt tapasztaltam.

2017. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Trevor. ***** válasza:
100%

iOS, néhány készülékre könnyebb optimalizálni, mint sok millió különbözőre.


Ha android futna az iPhone-on, akkor semmiben se lenne jobb. Így is csak szoftveresen tud többet, hardverben (kijelző, kamera, akkumulátor, hangszóró stb.) gyengébb a hasonló árú androidos telefonoknál.

2017. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

"De amit itt leirsz 6s. 1750 mAh akksival. Nehogy azt mondja valaki hogy ez annyira birja hogy egy teljes napig működik töltés nélkűl."


35-40+ órás készenléteim vannak 6-8 óra használattal, streamelt zenével, játékkal, több órás telefonálással, folyamatos böngészéssel.


Az optimalizáció az egésznek a titka. Illetve akku téren az alacsony fényerő.

2017. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

A korlátozott rendszer miatt lehet, hogy valamelyest tovább bírja az akksija, ugyanakkor viszont nem is tudod annyira kihasználni, mint az Androidot! Az Androidnál fontos, hogy jól legyen optimalizálva és erős hardver legyen, míg az iOS hardvertől független rendszer, önmagában stabil és gyors, így annál nem számít a papírforma!

Az hogy jobb lenne a többi telefonnál, relatív, attól függ hogy kinek mik az igényei egy telefonnal kapcsolatban, és hogy kinek melyik rendszer jön be jobban! Viszont tény, hogy az Apple márkát keményen megfizettetik, a telefon árának 70%-a, és főképp ezért olyan drága, az Apple túlzottan jól ért a marketinghez!

2017. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!