Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő, ha elhagytam a...

Mi a teendő, ha elhagytam a telefonomat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Erről a telóról van szó: Samsung Galaxy Mini GT-S5570

A SIM kártya hely sérült, nem lehet benne semmilyen kártyát betenni.

Lehet tenni ez esetben valamit?

Előre is köszi a választ!



#Samsung #eltűnés #SIM sérült
2017. máj. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle. Okostelefonként 2017-ben értelmezhetetlen, a kaputelefonomban erősebb hardver van. Butatelefonként meg ezek szerint már nem lehet használni.
2017. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, az már akkor sem számított jó telefonnak amikor kiadták. Veszel egy új telefont és meglátod ég és föld a különbség.
2017. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ha esetleg be van jelentkezve Wifi hálózatra, és Google fiók aktív rajta, valamint Android 2.2 vagy újabb verzió van rajta, akkor az Android Device Manager segítségével megtalálhatod. Más módja nem nagyon van a megkeresésének.


[link]

2017. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, nyáron akartam lecserélni, mert tényleg max. zenehallgatásra jó, de van valamilyen mód arra, hogy újra nálam legyen?
2017. máj. 22. 17:24
 5/5 andy365 válasza:
0%
Ha androidos és bejelentkeztél rajta google fiókal ugyanazzal a fiókkal belépsz a google playbe és az eszközkezelőben megnézheted a térképen hol van.Vagy teli erőből megcsörgethetef
2017. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!