Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen kint hagytam a napon...

Véletlen kint hagytam a napon a telefont, és most nem kapcsol be. Végleg elromlott?

Figyelt kérdés

Kb 2 órát lehetett a tűző napon. Sajnos nagyon felforrósodott. Szabad kézzel alig lehetett megfogni mert szinte égetett.

Most behoztam de nem kapcsol be. Töltőre nem merem tenni, mert félek akkor rosszabb lesz.

Egy elég régen (kb 4 éve) vásárolt Galaxy Note II telefonról van szó.



2017. jún. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem az volt az első dolgod, hogy az akksit kidobd belőle, nehogy felrobbanjon...
2017. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Egy kis naptejjel kend be.
2017. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az akksi, vagy a proci adta volna meg magát, nincs arra esély hogy csak simán lemerült? A képernyőnek nem tesz jót a napsütés, de ha egyálalán nem kapcsol be nem azzal van a baj.
2017. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A válaszod után kivettem az aksit rögtön, de hogy őszinte legyek a hirtelen pániktól akkor nem jutott eszembe, pedig eléggé evidens lett volna.

Viszont szerencsémre most bekapcsolt a telefon. :)

Az aksi amúgy 1%-on állt. Remélem később sem lesz gond.

2017. jún. 3. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha felfúvódott az akku, ne használd többet, veszélyes lehet, felrobbanhat
2017. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!