Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mitől lehet, hogy este...

Az mitől lehet, hogy este 22-23 orátol nem tölt be pár internetes oldal?

Figyelt kérdés

Van nokia, Samsung telom is, wifi és mobilinternet is.

Kb néha, főleg éjszaka pl a gyk sem tölt be(az oldal üzemen kívül, vagy más helyre költözött, tipusu uzenetet ir ki), más oldalak sem, de a google vagy a többi viszont igen.mások viszont simán forumoznak éjszaka is, nem az oldalakkal a baj.


Reggel meg minden a régi. Minden elérhető


2017. jún. 4. 18:36
 1/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Szerintem sanszos hogy akkor csinálják a szerverek a biztonsági mentést.
2017. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam tegnap este 23 órakor pont a Gyakori kérdéseket nem akarta betölteni, minden más oldalt igen, viszont előző napokban meg semmi problémám nem volt ezzel sem, tehát nem valószínű, hogy biztonsági mentés, lehet hogy a hálózat valamelyik részével van/volt gubanc. Nem Telekomos vagy véletlenül?
2017. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem telekomos.

De biztoa nem az oldallal a baj, mert pl ugye itt látni ki mikor írt, és abban az időben is volt "mozgás" míg én nem tudtam lenni

2017. jún. 5. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Hálozat..szerver..

Két telefon is, két hálozat is ugyanakkor..

2017. jún. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!