Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telekomnál elméletileg...

A Telekomnál elméletileg Május 1. től nem lehet rendelni korlátlan netet közösségi oldalra. Hogy is van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval elméletileg Május 1.től nem lehet rendelni korlátlan netet közösségi oldalra. Eddig oké, és azt írták hogy aki a szolgáltatással rendelkezik, annak még megmarad. De miután lejár az egy hónap (mert feltöltőkártyásként havonta rendeli a telefon a csomagot, ha van a kártyán pénz) nem úgy kéne lennie, hogy te rendeltél pl. Április 25.én korlátlan közösségi oldalas csomagot, akkor azt te feltudod használni Május 25.éig, utána nyilván lejár, és a telefon újra akarná rendelni, de nem tudná. Már mint én így értelmeztem. De valamilyen oknál fogva, nekem valahogy van még korlátlan netem közösségi oldalra... És tényleg csak arra van, másra nem, úgy hogy nem fog hó végén jönni a 100Ftos számla a netezésről, mert feltöltőkártyás vagyok, hogyha nincs pénz a kártyán nem tud levonódni sehonnan és nincs net. Szóval olyan mintha még mindig meglenne a korlátlan közösségi oldalas netem... És ezt a telefon Május 1. után rendelhette, mert akkor már le kellett volna járnia, ha előtte... Vagy a beszüntetés csak annyit jelentett a Telekomnál, hogy rendelni nem lehet többet, de akinek be van állítva, hogy minden időszak végén újra rendelje akkor annak megmarad? Csak becsatlakozni nem lehet már? Nem értem... Magyarázzátok el kérlek...

2017. jún. 5. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legpontosabban az ügyfélszolgálat tudja megmondani.
2017. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, hívás nélkül, el lehet olvasni.


3 szó a böngésző keresőjébe: korlátlan közösségi telekom, majd Enter, aztán az első találat kiválasztása után: [link]

[link]


Egyértelműen leírják: „A korlátlan opciót 2017. május 1-jétől lezárjuk. Az opciót használó ügyfeleink továbbra is igénybe vehetik, de a jelzett időponttól már nem lesz választható, nem rendelhető meg.”

T e h á t :

• a jelzett időponttól nem választható, nem rendelhető meg.

• az opciót használó ügyfeleik továbbra is igénybe vehetik

2017. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt az esélyegyenlőségi hivatalban be kellene jelenteni. Nem korrekt hogy egyeseknek megy, másoknak nem.
2017. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, szövegértés... megmarad a korlátlan közösségi oldalak funkciód, amíg vissza nem vonod azt. Viszont más ezt már nem tudja igényelni.
2017. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!