Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Samsung Galaxy A5...

Hogy lehet Samsung Galaxy A5 2017-es telefonra zenét rakni?

Figyelt kérdés

Van valamilyen alkalmazás amivel tudok zenét keresni és letölteni?Mert eddig én letöltöttem az appot és nem tudtam vele keresni zenét csak 1-et adott ki azt az alapot ami takta van a telefonomon.

És ha a gépről kell rá tölteni akkor a gépemen nincs zene.És ha csak onnan tudnám rátölteni akkor a gépre hogyan tudok zenét rakni?



2017. jún. 13. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Googlen keress egy Youtube-MP3 converter weboldalt.

A kívánt zenét kikeresed Youtuben. A linkjét bekopírozod az imént említett weboldalra. Ráklikkelsz, hogy "download". És már töltöd is le a zenét. Ezt megteheted a gépeden, de a telefonodon is. Ha gépre töltöd le, akkor micro USB - USB kábellel összekötöd a két eszközt, és a telefonra klikkelve keresel egy "music" vagy "zene" mappát. Na abba kell bemásolnod a letöltött zenét (lehet máshova is, a telefon felismeri, csak a rend kedvéért...)

2017. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!