Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok a helyemben?

Mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Iphone 7-Gold színben

Samsung galaxy s7 edge-Fekete színben

Sony xperia xz-Fekete színben

Még a huawei telefonban gondolkoztam,de az nem tudom milyen.Kérem,valaki leírná nekem a fajtáit?Melyik a legjobb?

Köszönöm!



2017. jún. 14. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

#6 persze, de ezen a szharon is simán böngészem a gyk-t, az indexet, youtubeot. Ezzel is tudok lekapni egy képet a kutyámról és felrakni fészbukra ami kap két lájkot majd senkit nem fog érdekelni. Nem kell 200 ezret kivágni arra, hogy a fészbuk pittyegjen.


Dolgozni viszont nem lehet telefonon. Akár hány magos processzora lehet akár hány giga rammal. Majd akkor, ha rádugok egy vezeték nélküli egér/ bill kombót és egy monitort és megy rajra a teljes autocad és dialux. Addig játék az egész.


A buszos hasonlatod meg nagyon sántít.

2017. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wadmalac ***** válasza:

"Dolgozni viszont nem lehet telefonon. Akár hány magos processzora lehet akár hány giga rammal."

Nos, de, lehet. Rengeteg dolgot ki lehet váltani a pc-használatból.

Természetesen nem olyanokat, ahol a képernyőméret és a képernyőtartalom kezelés ebben a méretben nem praktikus.

"Majd akkor, ha rádugok egy vezeték nélküli egér/ bill kombót"

Megteheted.

"és egy monitort"

Ezt is. Konkrétan pl. az S8-nál egyetlen dokkolón keresztül a hármet együtt.

"és megy rajra a teljes autocad és dialux."

Nem az AutoCAD meg a Dialux az egyetlen számítógépes munka.

Amúgy a harveres képességek elegendőek hozzá, csak a szoftverfejlesztők éppen a képernyőméret praktikum hiányában ezt az irányt nem erőltetik.

De pl. ipari gyártási 3D modellek megnyitására én is használom.

"Addig játék az egész."


"A buszos hasonlatod meg nagyon sántít."

Nem jobban, mint az érveid a drága teló ellen.

2017. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!