Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom...

Vízbe ejtettem a telefonom (Samsung Galaxy S6). Van bármi esély, hogy megmentsem?

Figyelt kérdés

2 éves telefon, és ma reggel sajnos beleesett a wc-be. A víz teljesen ellepte. Amint kivettem kikapcsolt, majd be, és ismét ki. Azóta nem reagál semmire. Egyszer próbálam bekapcsolni, amit utólag olvastam, hogy nem szabadott volna.

Van esetleg bármi ötletetek? Sajnos ezt a telefont darabjaira sem tudom szedni, nem tudom kiszedni az akkumlátort, stb. Szombatnál előbb nem tudom szervízbe vinni.


2017. jún. 14. 12:52
 1/3 bartfai anita válasza:
0%
egy pohár nyers rizsbe bele kell tenni...........es hagyd benne egy ideig. .D
2017. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd száraz helyre és mondj el 3 miatyánkot és 3 üdvözlégyet.
2017. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre és várj két napot amig kiszárad, mivel zárt a készülékház...probáld a nyilásoknál egy száraz törlővel törölgetni, és enyhén ütögesd a törlőhőz, hogy tudjon kicsepegni és felszívni a papír vagy törölköző...hajszárítóval is probálkozhatsz de távolabról és gyenge fokozaton, mivel ha felforosodig valami belülről megolvadhat és akkot tönkre megy...sok sikert!
2017. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!