Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyomógombos okostelefon ami...

Nyomógombos okostelefon ami jó tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most vettem először okostelefont,de nekem nem jótt be bizonyos okok miatt.Tudtok olyan telefont ajànlani ami nyomógombos de azért fejlett is kicsit,szeretek fényképeket csinàlni az is fontos szàmomra .Remèlem kapok segítő vàllaszokat ...

2017. jún. 23. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nokia 3320
2017. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kínai oldalak csodát tesznek. Aliexpress.com
2017. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem azért elgondolkodtatott, hogy "bizonyos okok miatt"

Találkoztam már olyan esettel, ahol az érintőgombos kezelés nem jött be, de ne felejtsük az okos telefonok okosságait:a hangbemondásra írt nyomtatott szöveget a Google keresésnél, a You tube-nál, a Wazenál, a Google térképnél, a névjegyzéknél, az sms-nél, email-nél a speech to text app, a Google Play, és még kitudja mi, ami most nem jut eszembe.Eleinte sokat segítenek az erre a célra készült éríntős tollak is!

2017. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!