Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy Samsung?

Huawei vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Huawei P9 Lite-on gondolkodom,de ennek csak az az egy oka,hogy nagyon bejön az ujjlenyomat olvasó a hátlapn, de a minőség a fontos! A mostani telefonom 2 éve van meg tehát hasonlót szeretnék,ami akár ugyanígy 2 évig is bírja rendszeres használat mellett. Legfontosabb szempont az akkumulátor! Samsung és Huawei gazdik! Mik a tapasztalatok?

2017. jún. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nekem 2 huaweim volt amivel megvoltam elégedve, most samsungom van, nekem ez stílusosabb és jobb most, huawei már túl lett árazva.
2017. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírnád,hogy az akkumulátoruk milyen? Milyen gyorsan merül és milyen gyorsan tölt? Melyik telefoné jobb?
2017. jún. 28. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekm volt mind a kettő,huawei-ből ascend p6-osom volt 2 évig ment,meg voltam vele elégedve,viszont a végên már melegedett,meg voltak vele egyéb gondok is,samsungom kettő volt először egy galaxy s6 edge,most,pedig note 4-használok,az s6 edgét az akku miatt adtam el,mert kb 1 napot vagy kevesebbet bírt átlagos használat mellet,a note 4 akksija viszont másfél két napot bőven kibír,nekem a samsunggal jobb tapasztalataim speciel,mert szerintem sokkal elegánsabb minőségibb telefonokat gyárt.
2017. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

samsungomé nyilván jobb, mivel 3x drágábbak voltak mint a huawei

de egyébként elvoltam a huawei-vel 6 órát végig nyomkodtam és kb 15%-n végzett.

szerintem 1 okostelotól intenzív használat mellett 6 óra rendben van.

samsung szerintem 10 órát elbírna, de huawei 2000mah volt ez meg most 3600

2017. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!