Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat a...

Ellopták a telefonomat a zárolással "rontok" a ügyön vagy nem számít?

Figyelt kérdés

Sim kártyát letiltattuk, google-n keresztül lehet zárolni, és kiír üzenetet....ezzel jot teszek, vagy elveszítem az esélyét a megtalálásának? rendorségen le lettek adva az imei számok.

valahol írták, hogy lezárolni a legnagyobb "hülyeség" iylenkor, ezért kérdem.



2017. júl. 7. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis meglesz, neked lesz esélyed feloldani. Én zárolnám.
2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valaki azt mondta így a rendorseg se tudja keresni ez igaz? nem tudom érted e mire gondolok
2017. júl. 7. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A Rendőrség nem is fogja keresni... Tudnák, de nem foglalkoznak vele. Zárolni kell ne tudják eladni.
2017. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ellopták a telefonomat, nem is olyan régen... A kártyát letiltattuk (bár nem előfizetéses volt és csak pár ezer forint volt a kártyán ezért nagy kár nem ért volna), viszont a telefont magát nem tudtuk mert nem a szolgáltatónál vásároltuk. Gondolom te is valami hasonlóra gondolsz mert írtad, hogy ír ki üzenetet a kérpernyőn... Egyébként én gondolkoztam rajta, hogy ilyen esetben mi a jobb megoldás mert csak jelszóval lehetett belépni a telefonomba (bár nem tudom, szerintem aki ért hozzá, az ezt is meg tudja oldani), de ha még le is lett volna tiltva, akkor lehetséges, hogy megfogják és elhajítják a dzsindzsásba vagy szétszedik darabokra és a világon senki nem találja meg... Egyébként nekem is mindenki azt mondta, hogy már nem lesz meg és a rendőrség nem foglalkozik vele, felveszik jegyzőkönyvbe és a kisujjukat sem mozdítják, de szerencsére nem így lett és két nap múlva már hívtak is, hogy megtalálták, szóval azért még ne mondj le róla :)
2017. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem ma hívtak be, de ujra felvenni az adatokat pfff....majd megállapították, hogy fele annyit ér a teló (hiába tökéletes állapotú, mint amennyiért vettük, mert amortizálódik...ok,de azért nekem ez vicc)
2017. júl. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!