Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy iPhonet kapjak születésnapomra?

Figyelt kérdés

Nem, nem azért szeretnék, mert divattelefon, és "menő" akarok lenni vele. Régebb óta tetszik, csak folyton mást kértem helyette. Azóta megtetszett a kezelhetősége, barátaim is nagyon ajánlották.

Hogy tudnám rávenni őket? Ha androidost kapnék azt is ugyanolyan árban, mint egy iPhone 6s/7.

Mindig az a kifogásuk, hogy törékeny telefon, de nem is értem miért mondják, 4 telefonomból csak 1et törtem be, azt is 4 éve, barátnőm hibájából, úgyhogy tudok vigyázni a dolgaimra.

Szerintetek? Ha már előfordult veletek ilyen eset, ti hogy vettétek rá őket?



2017. júl. 16. 12:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És bocsánat a rossz kategóriáért, siettségben nem jutott eszembe, hogy van ünnep részleg is :/
2017. júl. 16. 12:51
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Szülinapra túlzás az Iphone. A Karácsonyt még úgy, ahogy megértem, de akkor is drága ajándék lenne. Normális ember örül annak is, ha szülinapjára tortát kap, esetleg egy könyvet mellé. Ne legyél telhetlen pofátlan kis dög.

Én soha nem vettem rá a szüleimet ilyen drága ajándékokra. Vesznek, amikor ők jónak látják és a pénztárcánk engedi.


15 /f

2017. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy amúgy is olyan árban kapnék telefont, mint egy iPhone 6s vagy 7, szóval megengedné a pénztárcájuknak az apple. És nálunk szülinapra szokás nagyobb ajándékokat adni, nem karácsonyra.
2017. júl. 16. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Jólvan hisztérika. Akkor nyafogj ki egy Iphone-t. Ki nem sz@rja le. Nem irigylem a leendő férjedet.
2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Captain Logic ***** válasza:
54%
Dehogy törékeny telefon... Nekem SE van, és ha egy androidosat ejtettem volna le ennyiszer, mint ezt, az már csak egy szemétkupac lenne. Az meg szintén hülyeség, hogyha mások nem engedhetik meg maguknak, akkor én se csinálom.. Gondolom aki ezt mondta, az naponta egszer eszik, akkor ks csak valami száraz kenyeret, hisz van aki annak is örül...
2017. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 15 éves, magát nagyon nagynak érző fiúcska: én se irigylem a te leendő feleségedet, mert tapló vagy.


Kérdező, ha valóban ugyanezen az árkategórián belül kapnád az Androidos telefont is, egyszerűen mondd meg nekik, hogy inkább iPhone-t szeretnél, mert kipróbáltad xy-ét, jobban tetszett, azt hallottad megbízhatóbb, tovább van támogatottsága, nem kell olyan hamar lecserélni, satöbbi.


És nem, nem törékeny, a múltkor is ráültem meg könyököltem hajnalban, nincs semmi baja. Leejteni nem nagyon szoktam, arra figyelek, egyébként is kemény tok van rajta, így védi, legfeljebb veszel rá te is egyet, akkor végképp nem lesz semmi baj. :)

2017. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
22%

Már bocsánat , de az androidos és az IOS-es telefonokat nem lehet úgy megkülönbőztetni, ahogy kedves 5-ös előtten szóló !

Az én telefonom Samsung Galaxy J5 2016 verziójú , és meglep , ha azt mondom nem volt rajt fólia , legalább 10-x leejtettem a 10-re betört , egy kiálló kődarab miatt !

A sztori az , hogy a teresz lépcsőn jöttem fel , a kiskutyám , aki még akkor nagyon játékos volt , belekapott a pulcsimba , megpillentett , és lerántott onnan , nagyon gyorsan estem , a telefonomat emiatt egy kiálló kődarabnak nekivágtam , és akkor sem szilánkosra törött , hanem volt rajt kemeny 2 csík , és teljesen jól lehetett használni :)

Ha egy iphonet csapok így hozzá a kőhöz , úgyan úgy fólia nélkül , akkor az is eltörik ;)

Elmondanám a véleményem ! Kérem ezért senki ne vétózzón !

Az iphone-ra mindenki menőzés céljából , vagy azzal hivatkozik , hogy JAAAJ MILYEN JÓ A KAMERÁJAAA !

Az tény és való , hogy jó a kamerája , de akkor már miért nem éri meg úgy telefont venni , hogy veszel egy egyszerűbb androidosat , és kérsz mellé egy go pro hero 4-et vagy más jobb sportkamerát !

Még mindig jobban jössz ki , mintha megvennéd a drága iphone-t és sokkal könnyebb a go-pro vízálló togjával videózni , és fotózni , mint az iphone-al ebayes vízálló tokban flangálni , ami az első alkalommal beázik és tönkreteszi a telefonodat !

Az olcsóbb androidos teló+go pro hero 4 személyes tapasztalat !

Szóval ezzel nem az iphonet akarom becsmérelni , de nemhiszem , hogy akármelyik 10en éves kis tinédzernek , kamasznak kis "pisisnek" bocsánat a megfogalmazásért iphone-al kell flangáli !


Arról meg had ne mondjak semmit , hogy én szülinapomra tortán kívül nem is kapok / nem is kérek semmi mást , es a tortát is anyukám süti !

Szerintem batár nagy parasztság lenne plusszban ezzel is terhelni a szüleimet :)

Szóval erről ennyit kedves kerdező , és olvasók !

Nem kell felkötni , mert elmondtam az én saját őszinte véleményem :)


13L

2017. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: a kamerához csak annyit fűznék hozzá, hogy nem mindenkinek van kedve hordozgatni a készüléke mellé egy fényképezőgépet. Nekem nincs szükségem goprora meg ilyenekre, egy jó telefon kell, ami évekig eláll, és tapasztalatot szeretnék szerezni egy másik operációs rendszerrel is :)) erről ennyit.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2017. júl. 16. 15:37
 9/17 Captain Logic ***** válasza:
66%
Kedves 13 éves kislány. Az ember nem azért vesz iPhone-t, mert “hú de jó a kamerája”. Nem is tudom, ezt honnan vetted, hiszen a legtöbb helyen azt lehet olvasni, hogy a samsungok szebb képeket csinálnak. Leginkább az iOS az, ami előnyt jelent sokaknál az androiddal szemben. Vitathatatlanul biztonságosabb, és gyengébb hardverek mellett stabilabb rendszer. Régen nagy divat volt a levehető hátlap az androidosoknál, hogy ki lehessen cserélni az akksit. Az is folyton szétesett, ha valaki leejtette, bár tudtommal a nagyobb cégek drágább telefonjai már nem ilyenek. A gópró híró pedig plusz egy elektronikai eszköz, amit elveszíthatsz. Nem jobb egy kompakt? Vízállónak meg nem kell lennie, nem a Balatonba megyek fotózni. Az pedig nem derült ki (ha jól emlékszem), hogy hány éves a kérdező, de én azért vissza vennék egy szinttel, és max SE-t kérnék. Főleg, hogy gyerek vagy, nem baj ha kisebb a telefon.
2017. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

#7

Csatlakozom az előttem szólóhoz: a jobb kamerás, vízálló Samsungomat cseréltem le a mostani nem vízálló, "rosszabb" képet készítő iPhone-omra. Lehet, hogy a te korosztályodnak azt a célt szolgálja hogy menőzzetek vele, mert rajta van az alma logó, amit tükörben lőtt képekkel szüntelen mutogathattok fészen meg instán, azonban van aki azért vesz iPhone-t, mert szüksége van egy működő telefonra, amin nem omlanak össze folyton az alkalmazások, amiknek a használatával esetleg a munkáját végezné. A Samsungomon rendszeresen omlott össze nem csak a TouchWiz, de még a gyári billentyűzet is, pedig szintén csúcskategóriás készülék volt. Bele sem gondolok inkább, miket csinálhat egy olcsó telefon, ami mellé meg kellene vennie szerinted a szintén százezer forint fölötti Go Prót, mintha az érne annyit. Hol írta amúgy a kérdező, hogy fényképezésre kell neki a telefon?


Egyébként tizenhárom évesen vicces hogy lepisisezel bárkit, aki egy négy évvel ezelőtt széttört telefont emleget, tehát nagy valószínűséggel idősebb mint te vagy. :D


Kérdező, próbáltál már beszélni a szüleiddel?

2017. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!