Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás az iPhone SE?

Jó választás az iPhone SE?

Figyelt kérdés

Október vagy november környékén szeretnék Androidról iPhone-ra váltani egy kis kitérő kedvéért. Valami olyan mobilt keresek, ami gördülékenyen dolgozik, tudok akadás nélkül böngészni, SMS-ezni, hívni, jó minőségű fotókat csinálni, chatelni (Messenger, Google Allo), vagy éppen szöveget szerkeszteni, feljegyzéseket írni, YouTube-ozni. És az SE megtetszett a mérete miatt, szeretem a kisebb mobilokat, amit könnyen tudok egy kézzel kezelni. Jó választás volna ezekre a célokra?


És egyébként, meddig lesz még támogatott a mobil? Illetve, egy kissé másfajta kérdés, de ha a rendszer egy iPhone-on nem kap már update-et, az alkalmazások attól még frissíthetőek, amiket telepítettünk, meg amik telepítve vannak?



2017. júl. 17. 12:59
 1/8 anonim válasza:

Nekem ezelőtt 5s-em volt és most egy hete van SE-m ... szerintem rohadt jó telefon , a kamerája is rohadt jó... meg úgy az egész telefon nagyon jo szerintem érdemes megvenned mert (tudom meg csak 1 hetes és új) nem akadozik nem fagy le (másik telefonom se fagyott le)

Azért már ez sem új telefon de egy darabig meg biztos támogatott lesz... pl 5s-t már nem igazán árulnak vagyis ilyen telekom meg stbinel már nem kaphatsz..

A másik kérdésedre meg szerintem igen frissitheted de lehet hogy tévedtem, ehhez nem értek pedig már régóta iPhone-om van

2017. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja meddig lesz rá ios frissítés, még az apple-nél sem.


Max annyit tudnak mondani amit én is, hogy kb. 4-5 évig.


Egy ideig lehet majd rá utána is app-okat frissíteni, de aztán annak is vége lesz.


Kb. 10-12 évig biztos jó lesz.


De ez olyan mint hogy egy autót sem tudsz 50 évig használni, 10 éven belül meg csak veszel majd újabb telefont, érted.

2017. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néhány évre terveznék vele.
2017. júl. 17. 14:00
 4/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

10-12 év? Azt megnézem. De mondjuk 5-6 évet adnék neki.


Egyébként kifejezetten megéri. Ha azt nézed, akkor ilyen kompakt méretben a legerősebb telefon jelenleg. És egy ideig az is marad.

2017. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne 10-12 év?


Kis szervizelgetéssel persze.


Aksi csere, home gomb csere ha kell és akkor 10 év megvan.


Kár hogy aki ilyet vesz 2-3 év múlva úgyis vesz újat.

2017. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Kár hogy aki ilyet vesz 2-3 év múlva úgyis vesz újat."


Én mondjuk nem feltétlen. Szeretek vigyázni a holmimra, és ha bejön az iOS, nem hiszem, hogy egyhamar leváltom. Az SE mindig birizgálta a fantáziám.

2017. júl. 17. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:

""Kár hogy aki ilyet vesz 2-3 év múlva úgyis vesz újat."


Én mondjuk nem feltétlen. Szeretek vigyázni a holmimra, és ha bejön az iOS, nem hiszem, hogy egyhamar leváltom. Az SE mindig birizgálta a fantáziám."


ja ezt mondja az ember :D aztán más a vége.


Sok 1. iphone tulaj mondja hogy 5 évig használja az biztos, aztán beindul az üzlet és cserélgeti újabbra gyorsabban.


Ha jön a pénz majd neked akkor veszel újabbat hamarabb, hidd el.


Majd meglátjuk.

2017. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

"Miért ne lehetne 10-12 év? "


Azért mert gyors a fejlődés, és növekszik az alkalmazások teljesítményigénye, kap a készülék hideget meleget, hiszen egy használati tárgy stb stb, sokáig lehetne sorolni.


Most 10 éves az első generációs iPhone. Lehet, hogy még bekapcsol, de nem nagyon lehet már mire használni, egy kis nosztalgián kívül. Valami ilyesmit kell elképzelni 10 év múlva az SE esetében is. Ez csak egy álom, nem lesz olyan tartós. Mondjuk ha azt mondod, hogy kb. 4 (nagyon max 5) évig nagyobb kompromisszum nélkül használható, akkor még nem túlzol. Azon felül igen, főleg a 10 évvel.

2017. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!