Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telefonom...

Mit tegyek ha a telefonom mindig megállítja a zenét és a videókat?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hónapja azt csinálja a telefonom, hogy megállítja ,agától a zenéket és a videókat. Csak akkor tudok rajta rendesen zenét hallgatni ha fülhallgatóval hallgatom és közben zárolva van.Illetve nem tudom, hogy ez összefüggésben van e ezzel a problémával de pontosan azóta a billentyűzetem sem jó rajta. Többször mikor írok csak úgy eltűnik. Valaki segítsen légyszi, mert ez iszonyat idegesítő már!
2017. júl. 17. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Kiolvsom a gondolataid közül a típust, rendszert, évjáratot, használtságot, programokat, embernyelven pontos adatokat a-tól z-ig és *csett* máris beültettem a gondolataid közé a megoldást.


egy telepata

2017. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valami értelmes választ is kaphatnék? XD
2017. júl. 17. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóval, amit megadtál? NEM.
2017. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki legalább azt, milyen teló, milyen OS futkározik rajta...


Ezek nélkűl max azt tudom javasolni (nem, nem biztos, hogy ez a megoldás), hogy:

Factory reset

2017. júl. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sony Xperia Z3, Android
2017. júl. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!