Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 vs One Plus 5?...

Smittes kérdése:

Galaxy S8 vs One Plus 5? Melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék, hiába vagyok otthon viszonylag a műszaki világban, most ebben a kérdésben elakadtam, és a véleményetekre lennék kíváncsi.
2017. júl. 23. 20:13
1 2
 11/14 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DB8ptNVJeyk


uj frissités a 1+5nek...nah akkor jobb igy mint az s8? :D venni akarok csak enm tudom melyiket...eddig volt i phone...és Nokia 950...váltanék droidra...ki mit javasol ?

2017. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Off: nem is értem, hogy egyesek szerint ami olcsó, miért lenne feltétlenül szürkeimportos?!

Arra senki nem gondol, hogy így is van rajta tisztes hasznuk, viszont olcsóságukkal, és mégis korrekt feltételeikkel jobban meg tudják nyerni a vásárlókat!

És jó, ha nem is a legolcsóbb árban, de mindössze egy tízezres plusszal, 180 ezer Ft alatt azért a Smartshop és a Nextelshop közel sem sufni gsm-ek! De ha valakinek 82 ezer Ft különbség nem pénz... gyakorlatilag még például egy Huawei P10 Lite ára!

2017. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Kedves #12-es.

Az ember néha téved, sokszor tanul, és illik belátni.


[link]


Hivatalos, gyártói garanciával ellátott S.G S8 készüléket NEM kapsz vadonatújan semelyik üzletből 230-240.000Ft alatt jelenleg.

2017. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Brandon41 ***** válasza:
#13 most 160k-tól lehet venni s8-at, de oneplus-t inkább hivatalos oldalról vegyünk.
2017. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!