Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kijönnek az új Apple-mobilo...

Ha kijönnek az új Apple-mobilok, melyik iPhone-t éri meg majd beszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy terveznek nagy dobásokat a 8-ba, de nekem az előzetesen elképzelt külső egyáltalán nem tetszik. A 7S és 7S Plus is lesz hasonlóan nagy dobás?


És mi lesz esetleg a régebbi modellek helyzete? Mert néztem pl. a 7-et és 7 Plust is, illetve az SE-t a barátibb ár miatt, és a méret miatt.


Valamikor november környékén lenne meg az SE ára, a többié pedig december-január.


Melyik lenne jó vétel, ha úgy 3 évre venném kb.?



2017. júl. 24. 11:15
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
46%
Szerinted mi azt most honnan a tökömből tudjuk? Az “előzetes képen” pedig nem hivatalosak, designerek készítették. Amúgy is az összes hít eddig csak tippelgetés volt. Van aki szerint nem lesz Touch ID, van aki szerint a hátlapon lesz, van aki szerint a kijelző alá lesz építve, van aki szerint a bekapcsológombon lesz.
2017. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ha ennyi pénzem lenne, vagyis nem lenne, nem gondolkodnék ilyen árban.
2017. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit esznek amugy az emberek az se ben? Nekem mar a 6s kijelzoje sem mindig eleg hat meg akkor az a kicsi...

Amugy en a 8ra gyujtok jo ideje de csak azt tudom irni itt is hogy minden remenyem abban van hogy 300k-nal nem lesz tobb.. mert ha igen akkor max decemberre gyulik ki a penz...foleg hogy tanulmanyi osztondij sincs meg elso felevben...

2017. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
#3 csak úgy szólok, hogy késni fog a 8, valószínűleg Magyarországon csak jövőre lesz kapható. Amúgy meg ízlések és pofonok, én nem szeretem a tepsifonokat
2017. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annál jobb ha így lesz.. legalább több idő lesz gyűjteni...csak lenne már szeptember vagy egy bemutató ahol közlik az árat.
2017. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasóval jön, akkor tényleg necces lesz az ára.
2017. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb ha mindegyikhez egy kulon rendort rendelnenek aki gondoskodik az ujjlenyomatrol :D
2017. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!