Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei, Iphone vagy Samsung?

Huawei, Iphone vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont de nem tudom eldönteni milyet vegyek. Most huawei P8 Lite-om van de már lassú, az akkumlátor nem bírja ki egy napig sem(naponta 3-4x töltöm), és meg is van zavarodva a telefon vagy nemtudom mivel van olyan hogy belépek egy alk.-ba és kidob vagy automatikusan mást hoz be. Már frissitettem is de az nem segített rajta semmit. Ezért úgy döntöttem, hogy mobilt váltok, de nem tudtom eldönteni, hogy milyet vegyek mivel sokkal jobbat akarok minden szempontból(és huaweit csak nagyon max). Iphone 6s-re gondoltam de összehasonlítottam a két telefont(telefonguru) és háát hogyismondjam a huawei a leírások szerint sokkal jobb :D. Ezért szeretném kikérni a ti véleményeteket is. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 25. 13:40
 1/10 anonim válasza:
Szia szerintem Iphone az legjobb barátnőmnek is Iphone 5s- e volt és ráejtette a lépcső szélére betört semmi baja nincs utána megint le esett és a kamera résznék kitört a " üveg a fekete rész" és redesen látszik felül a telefonon belseje és a kamera nem tudom , hogy így ezt menyire tudtam elmagyarázni de anyi az sok mindent ki bír
2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Előző vagyok #1 még azt mondják sokan zte az a tesco s jó
2017. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trevor. ***** válasza:
Milyen árban?
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
150ezer ig mennék :D
2017. júl. 25. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az ios miatt érdemes iphone-t venni inkább, mint mást.


150-nől 6s? használtan max.


Inkább újonann egy iphone SE, 16-os vagy 32-es.


[link]

2017. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Captain Logic ***** válasza:
#5 mi értelme lenne 16-osat venni, ha abban az árban van a 32-es is?
2017. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

iPhoneok közül min. i6s-t vegyél vagy se-t, előtte lévőt már nem éri meg. De ha 6s-t veszel abba törődj majd bele, hogy az akksi nem a legjobb, nekem 6s plusom van és nagyon merül, 1 napot nem bír aktív használattal.

Samsungnál meg 150ig s7 edget szerintem tudsz venni, és nem is rossz telefon, sőt!

2017. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevor. ***** válasza:

Samsung Galaxy S7/Edge, Oneplus 5,Xiaomi Mi 6

Ezek mind jobban megérik, mint az iPhone 6S.

2017. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Kb. 150.E Ft-ért, ehhez a három telefonhoz tudsz hozzájutni - OnePlus 5, Honor 9, Xiaomi Mi 6. Itt van egy összehasonlítói videó: [link]
2017. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Vagy LG G6...
2017. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!