Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Samsung? IOS vagy...

Iphone vagy Samsung? IOS vagy Android?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb? Melyik bírja lassulás nélkül több éven át?

2017. júl. 24. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
iPhone mindenképp időtállóbb telefon, nincs sok jó tapasztalatom az androiddal, pedig 3 darab ezek közül csúcskategóriás volt.
2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tisztelt 1! Köszönöm a gyors válaszod! Most milyen telefont használsz ha szabad kérdeznem és mik a tapasztalatok vele?
2017. júl. 24. 19:09
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

ios

Céges SE és privát 6. Remek mind kettő.

Családban van 3GS-tol felfelé minden, amire van frissítés az meg mindig jó, ami kifutott az is megy meg simán. Akku idővel egyiknél sincs gond.

Gyorsan kiszerttem az androidokbol pedig volt az is.

2017. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segített! Sokaknál hallani hogy az Iphone nagyon zárt rendszer, zenéket nagyon nehéz rá tenni stb. Megkérdezhetem hogy erről mi a véleménye?
2017. júl. 24. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha azt kérdedznéd, hogy az alma vag a körte jobb.

Nekem Iphone 7 van és elötte is iphonom volt, sosem volt androidom és nem is szeretnék, de nem azért mert nem jó, hanem mert ezt szoktam meg. Ez a 3. telóm és soha semmi gondom nem volt. NAgyon megbizható. A páromnak Sony-ja van és mindig is az volt, neki is a legújabb van. Ö kicsit több problémával találkozik mint én. Tegnap egész nap panaszkodott, hogy lassú, lefagy, nem reagál. Nem tudom mi volt az oka, mert amúgy a sony is megbizható. Ö pl sosem kapcsolja ki én viszont igen. Az, hogya, ahogy te irod, sokkal zártabb az ios, az igaz. Ö szokott zenét hallgatni a sonyján. Èn nem szoktam zenét hallgatni a telefonon, igy meg sem próbáltam rátölteni, de igen csak itunes-on keresztül lehet. Sosem mélyedtem bele ebbe az itunes dologba. Amit én észrevettem még, hogy bizonyos bluetooth dolgok könyebben kapcsolódnak az androidhoz.

2017. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Iphone nagyon zárt rendszer, zenéket nagyon nehéz rá tenni stb. Megkérdezhetem hogy erről mi a véleménye?"


Szeptembertől jön az iOS 11, az már nyitottabb lesz. Amúgy most se nehéz zenét rátenni.

2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Iphone sokkal tovább bírja a nyúzást.

Iphone ide vagy oda, az is egy idő után lelassúl.Egy biztos Iphone jobb drágább tovább bírja és sokkal kevesebb a selejtes iphone.

Android tetreszabható meg minden de 1-2évet kibírhat itt nagyobb a selejtes készülékek aránya(főleg sok kínai telefon...).

Xiaomi telefonok nekem kedvenceim.

A sok buta telefon mind akksi időben és lassúlás nélkül elmegy 5-10 évig(Mostani butatelefonok nem biztos hogy olyan jók, mint a régibbek, persze az akksijuk elhasználódik elötte azoknak is).

):

2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

"iPhone mindenképp időtállóbb telefon"


Ismerősömnek pár hónappal a garancia lejárta után kifolyt az aksi és taccsra vágta az egészet.

2017. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Annyira megoszlóak a vélemények mindenhol..nem tudok döntésre jutni. Egy felsőkategóriás samsung nem bírná ki 2-3 évig lassulás, fagyás nélkül? Akkor inkább Iphonet vegyek ha több évre tervezek?
2017. júl. 24. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy épp mit fogsz ki...

Bármit választasz !!Garanciásat!! vegyél!!!

Ne használtan.Ha mégis arra gondolsz gondold meg jól.

Lehet egy csúcs géped de az idő foga azon is meglátszik.

2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!