Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei-el milyen tapasztalatit...

Huawei-el milyen tapasztalatitok vannak?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a régi telefonomat és nagyon szemezgetek a Huawei Mate 9-el meg a P9/P10-el. Csak az a baj hogy nem nagyon tudom hogy mennyire strapabírók, hosszútávon mennyire használhatók. Szóval nem szeretném azt hogy 1-2 év után gyárilag tönkremenjen. Mondták páran hogy vegyek iphonet vagy inkább valami samsungot, tehát eléggé tanácstalan vagyok ebben az ügyben. Specifikációk alapján jobban tetszenek a Huawei készülékek, de nem tudom hogy gyakorlatban ez mennyire látszik meg. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 25. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég sok jó visszajelzést kaptam itt meg olvastam is máshol szóval innentől már csak ár lesz a kérdés. Viszont akik nagyon lehúzzák azoktól szívesen látnám hogy milyen készülékeknél voltak gondjaik mert én igazából csak P10, Mate9 és Honor 8/9 között gondolkozok most már amik meg ugye a csúcskategóriások.
2017. júl. 28. 13:23
 12/13 anonim ***** válasza:
P8. Nekem többet nem kellene Huawei.
2017. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körömben most van épp egy Mate 9 és egy P9 is. A P9 is fürge, de amit a Mate 9 csinál. Semmi nem akadály neki, tényleg mint a villám. Mentünk biciklis túrára, reggeltől kora délutánig ment a kijelzője, és még maradt 24%. Az előlapi kamera is jó, de a hátlapi az besz.rás :D Ha van lehetőség nyomkodd meg (pl: Médiában)

Egyedül amit hiányolok az a vízállóság.

És mielőtt azt mondanátok, nem vagyok Huawei promoter, iPhone 6om van.

2017. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!