Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok részletes Telekom...

Hogy tudok részletes Telekom számlát kérni dominó feltöltésről?

Figyelt kérdés

10.000 forint volt a telefonomon, egyik 5000 meg se érkezett, most meg 200 forintom van. Internet tuti hogy nem hibás, azt vettem külön, s onnan fogyogat, azt számon tartom.



Eddig csak rossz tapasztalataim vannak ezzel a szolgáltatóval, romániai oranges vagyok, mostanra rájöttem hogy olcsóbban több percet és internetet adnak külföldre (roaming) mint ugyanannyi pénzért a telekom ad. Kb. 3000 forintból kapok 2 Gb külföldi és 10 gb belföldi netet, 300 perc külföldön, 1000 perc belföldről külföldre és végtelen perc belföldön.



Magyarországon az összes szolgáltató ilyen ócska? Próbáltam telefonon ügyintézést, kb. 2 óra után vették fel, azt mondták hogy látják az első 5000 forintos töltést, visszaállítják, aztán azóta se történt semmi...



2017. aug. 3. 09:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Eszméletlen drága, ügyintézés egy kín velük, telefonos alkalmazásuk egy szutyok, van bármi amit jól csinálnak? Romániában ilyen ajánlatokkal és ilyen szedett-vedett rendszerrel körbe röhögnék őket..
2017. aug. 3. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!