Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a Microsoft telefonokkal?

Mi lesz a Microsoft telefonokkal?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom kicsi a windiws phone részesedése a piacból, ezért abba hagyják/hagyták a gyártását és nem lesz új model a Lumia sorozatból. Elvileg kiadnak egy hasonló tudású telefont Surface phone név alatt. Ki mit tud róla?

2017. aug. 3. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Windows arm lesz. Egy teljes értékű Windows mint pc n vagy tabon, csak mobil méretben. A wp a w10m zsákutca lett. Volt benne lehetőség de elcseszték. Az új hardverek viszont lehetővé teszik hogy a teljes Win (nyilván nem minden alkotóeleme fog kelleni a telefonra) futhasson így arra változik. Minden eszköz ugyanaz a platform.lesz. Más kérdés, hogy ennyi év blama után ki fog beruházni egy olyanra (egyértelműen csúcs hardver, tehát 200 ezer+ ft os) készülékre.
2017. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amik vannak a piacon, szépen lassan kikopnak. Azt már valóban rebesgetik hogy meprobálnak egy 2:1-ben készüléket csinálni ami telefon és számitógép is lenne. Hasonló megoldást kell elképzelni mit az S8 nál. Egy dokkoló kell egy monitor és kész a PC. Elvileg, na de most ha elutazik az ember, hordjon a válla alatt egy monitort? :D

Mindenesetre kíváncsi vagyok mit okoskodnak ki. De ha ismét egy sima Windows phone rendszer lesz plusz funkciókkal akkor az megint kuka, hisz még a fontosabb appok nagy része sem volt elérhető, és ez ugye ismét egyenes út a szakadékhoz. Szerintem a Google-t megkerülve MÁR nem lehet felérni a csúcsra. Ha a Microsoft időben kapcsolt volna nem pedig 3-4 évre az Android és az IOS megjelenése után kezd összepakolni egy mobil op.rendszert, lett volna benne potenciál.

2017. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!