Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myproteintől rendeltem 30...

Myproteintől rendeltem 30 ezer Ft értékben, március elsején és márcus 8-9 van kiszállitási dátumnak feltüntetve. A pénzt a kártyámról leemelték, de a mai napig nem érkezett meg hozzám a csomag. Mit javasoltok? Járt már valaki hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 13:51
1 2
 1/15 anonim válasza:

Attól tartok, így jártál.

=(

Jogilag nem fogsz tudni semmit se tenni.

2017. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
írni kell az ügyfélszolgálatuknak én tavaly jártam így megsérült a csomagom ezért az egyik raktárban tárolták pár nap után felkerestem őket hogy a csomag nyomonkövetésénél megakadt a rendelésem illetve hogy a kiszállítási határidőn is túlléptek, talán 1-2héten belül megoldódott a probléma újra postázták
2017. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kell nekik írni, biztos találnak megoldást. Nyilván átverésről szó sincs. A posta/futár bénázásáért pedig nem ők a hibásak. Biztos lesz megoldás, ha esetleg elkeveredett a cucc. Egyébként érdemes minden ilyesmit paypallel intézni, és akkor nem kell futni a pénzed után, ha esetleg mégsem megy gördülékenyen az ügyintézés.
2017. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha ilyen van állj el a vásárlástól két héten belül. Vissza kell adniuk a pénzed.
2017. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Egyik közeli haverom angoltanárként dolgozott,inkább őt kérem meg hogy beszéljen az ügyfélszolgálattal,hátha lesz valami értelme,bár komoly reményt nem fűzök hozzá. Legközelebb óvatosabb leszek. Tavaly ősszel egyszer rendeltem tőlük,akkor nem volt gond,de lehet hogy ez is amolyan zsákbamacska jellegű cég
2017. márc. 15. 15:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a kapott tracking number alapján nézd meg, hogy hol van.
2017. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam a szám alapján utánanézni ,de nem sikerült. Ezt irta ki:

We were unable to deliver your parcel Track your parcel here for regular updates

2017. márc. 15. 19:28
 8/15 ndm ***** válasza:
Nem, a myprotein nem zsákbamacska oldal. Ár/érték arányban az egyik, ha nem a legjobb fehérjét szolgáltatják, de mint minden vállalatnál, akadnak logisztikai problémák.
2017. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megvan a csomagom. A pécsi depó lefoglalta március 6.-án sérülés miatt. Próbáltam hivni őket,de telefonon utolérhetetlenek. Lehet holnap lesz egy utam Pécsre. A Myproteinnel vagy a Dpd-vel vegyem fel a kapcsolatot? Ilyenkor mi a teendő? Mit javasoltok?
2017. márc. 16. 10:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Először egyértelműen dpd-t keresd meg.
2017. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!