Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 4 helyett melyik...

Egy Iphone 4 helyett melyik lenne a legjobb a felsorolt telefonok közűl és iphone 4-ben miért nincs ott a Nincs opció mikor regisztrálok App store-ra?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 4-et most akarok el adni és az egyik barátom azt mondta ad érte 28.000 forintot ,és ha nem tudok App Store-ra regisztrálni akkor venni akarok körübelül ilyesmi árban telefont,az iphonal semmi problémám nem volt csak annyi ,hogy valahova fel kellett regisztrálnom ahoz ,hogy cuccokat tudjak le tőlteni és ott ki lehet választani azt az opciót ,hogy nincs ,és nekem valamiért nem engedte ki választani,pedig én jobban szeretem az iphone-t mint a többi telefont Iphone 5-re meg annál jobb iphone-ra nincs pénzem és az olyan 40.000 forint használtan is min és kinéztem magamnak egy párat használtan pl egy samsung galaxy s5-öt vagy egy Huawei Ascend P7 ujjonan pedig egy xiaomi Redmi 4A vagy még talán egy Xiaomi Redmi 4X ,ha el tudjátok mondani ,hogy kel meg csinálni a regisztrálciót úgy ,hogy a Nincs választási lehetőség ott legyen ,ha meg nem akkor adhatom el ezt az iphone 4-et ,és vehetek másik telót?

2017. aug. 21. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Akkor sem történik semmi, ha megadod a kártyaszámodat :) ha nem töltessz le fizetős appot, nem nyúl hozzá senki a lóvédhoz
2017. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre talán még további válaszok :D?
2017. aug. 21. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 5-öst nem nagyon javasolja szerintem már senki, oprendszer támogatás nem lesz (lévén 32bites), és az alkalmazások is szép lassan kikopnak alóla.


A store-ban a fizetési opció elvileg választható (mármint hogy nincs), de ha mégsem, akkor próbálkozz az icloud.com-on, hátha ott be tudod állítani. Egyébként ha van alkalmas kártyád, használhatod nyugodtan, csak úgy nem fogja megcsapolni (egyszer 1 euro-val megterheli, de levonni nem fogja, viszakapod, csak ellenőrzi, hogy a kártya működik-e). Ha más is hozzáfér, ez esetben állítsd be, hogy minden fizetős tartalomnál kérje a jelszavadat, illetve tiltsd le az alkalmazáson beüli vásárlásokat, akkor a gyerek/haver/barát(nő) sem fog még 5000 aranyat venni a kedvenc játékához :-)

2017. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyre többen mondják azt ,hogy az embernek nem szabad meg adnia a személyes adatait a neten mert a csalók hozzá férhetnek !
2017. aug. 21. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. Az egész netes vásárlásdi bizalomra épül, ahol megadod, ott megbízol a szolgáltatóban, hogy megfelelő módon kezeli, és nem teszi lehetővé, hogy mások más célból ezeket az adatokat felhasználják. Hogy igénybe veszel-e ilyet, vagy így veszed-e igénybe, az már a Te dolgod.
2017. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!