Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baj lehet a telefonommal?

Mi baj lehet a telefonommal?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z2 típusú telefonom van, 2,5 éves. Kb. 3 hete tapasztaltam, hogy spontán ,,megbolondult,,. Véletlenszerűen nyitott meg alkalmazásokat, random feltárcsázott valakit a telefonszámok közül, zseblámpát, Bluetooth-ot, mobilnetet kapcsolgatta magától. Újraindítással sokszor próbálkoztam, de bekapcsolni is nehéz volt, ugyanis indításnál folyamatosan 4-est pötyögött be, PIN-kódot nagyon nehéz volt beírni. Próbálkoztam egy hosszabb leállítással, attól mostanáig jó volt, de most már az sem segít. Próbálkoztam a gyári visszaállítással, de az sem működik.

Találkozott már valamelyikőtök hasonló jelenséggel?

A segítséget előre is köszönöm!


2017. aug. 26. 19:00
 1/1 anonim válasza:
Igen velem is történt ilyen. az volt a baj hogy elhasználódott és újra kelett telepíteni nekem az segített.
2017. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!