Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár év múlva már nem is lehet...

Pár év múlva már nem is lehet majd kapni 5" alatti telefonokat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, fognak gyártani kisebb kijelzőjű, de jó hardverrel rendelkező (nem középkategóriás) telefonokat? Már most is alig kapni.
2017. aug. 31. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Alig van ez igaz, de szerintem mindig lesz aki be akarja tömni ezt a rést. Androidból valóban szinte nincsen erős, de kis kijelzős modell (csak fosch alsókategóriások), de remélem legalább az Apple megmarad egy sub-5" méretű modellnél minden új generációnál.

Feleségem képtelen egy kézzel kezelni bármit ami eléri az 5"-ös méretet, gondolom sokan vannak ezzel így.

2017. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Nem, nemlehet. Tilos lesz 9-10"-nál kisebb masinával mászkálni.

Eleve a napernyőbe fogják majd némelyiket beépíteni és úgy lehet majd telefonálni, ha kinyitod, mert a napelemek a tetején csak akkor működnek.

2017. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Biztos, hogy lehet majd, sokaknak van igénye rá.

Én pl a nagyobb telefonokat szeretem, a kezem is óriási, egy kézzel is tudom fogni és pörgetni a lapokat a kijelzőn.

És jobban szeretem játékoknál vagy filnézésnél a nagyobb kijelzőt.

De vannak ismerőseim akiknek pl az fontos, hogy a zsebükbe beleférjen és hogy kisebb legyen a kijelző..

Szerintem a nagy átlag az 5" vagy nagyobbakat szereti, de foglalkozni fognak a kisebbekkel is szerintem, ha lesz rá igény.

2017. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ott a sony compact sorozata, ami 4,7-es kijelzővel és csúcshardverrel szokott jelentkezni.
2017. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!