Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8/8pro vagy samsung...

Honor 8/8pro vagy samsung galaxy s7 edge vagy samsung galaxy s8 vagy honor 9 vagy iphone 7 plusz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Xiaomit nehogy vegyél, egy bughalmaz a Miui, plusz hatalmas értékvesztése van, nekem Mi5-öm van, alig bírom eladni, hallani se akarnak róla, ez ilyen 3. világbeli csúcsteló-nak becézett valami :))"

Ja mert a Touchwiz(optimalizálatlanság) vagy épp az EMUI(erőszakos memória kezelés) jobb, ja nem...

Egyrészt ez a tudatlanság miatt van, hol volt 5 éve a Huawei és pl a Sony? Ilyen egyszerű a csúcsról a mélypontra és fordítva jutni...

A harapott almát és a Samut pedig azért veszik mert épp azt kell eladniuk a lehúzó szolgáltatóknak vagy épp az a reklám megy a TV-ben vagy egy weboldalon, a marketing nagy úr...

"Szerintem se vegyél Xiaomi-t. Főleg magyarok, kínai és indiai gyárimunkások csóró telója."

Te még életedben nem foktál Xiaomi-t, a Xiaomi azok telója akik tájékozottak és képesek kompromisszumot kötni de nem hajlandóak több száz K-t kiadni egy folyamatosan elavult eszközért amit 2 év múlva úgy is cserélsz...

Illetve a Honor 9 mit keres a toplista tetején?

Ott inkább az S8 vagy I7 van, esetleg O+5.

Melegszik, a kamerája nem kiemelkedő illetve semmi újdonság a 8-hoz képest...

2017. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

válaszoló206


Én vagyok a mi5-ös, pl nem tudok webkamerázni vele mert letiltja a hangot a telefonom, full néma lesz, újra kell indítani.

A gyári zenelejátszó tele van reklámokkal (jó ez könnyen orvosolható).

Csomószor hibaüzeneteket dobál ki. És én nem beta-testerkedek, utolsó stable rom-ot használom.

Nem kell hinni sokszor a lefizetett antutu testeknek, attól még mert 130k-s pontszámot ér el, elég szánalmas, hogy akadozik rajta egy subway surf :))


Nagyon korrekt kis telefon amúgy, érezni rajta, hogy jól össze van rakva, de szoftverét el...ák. És te, mint felhasználó, azon b...szod fel az agyad, nem azon, hogy pl műanyag lenne a hátlap.

A kamerája viszont űber király.

Az apple azért tud ennyire érvényesülni, mert odateszik az iOS-t fullosan.

2017. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12.Ez viszont jogos, de sajnos semmi nem tökéletes.

A MIUI sem az, és meg is értem valamilyen szempontból Stock Android használóként...(ezért nem is vagyok hajlandó másra váltani)

Ez nem egyedi probléma, elég sok helyen azt írják hogy az egyik frissítésben javítják a hibát, aztán jön egy újabb.(mondjuk használtam 1-2-t de nem tapasztaltam semmi ilyesmit, mivel csak rövid ideig volt nálam)

Alternatívaként esetleg ott LineageOS.

Mondjuk az elég nagy baj hogy laggol Subway Surfers, az még SD808-al is szépen fut a throttling-ig.(ez sem tökéles)

2017. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, csak egy basic user nem fog rootolgatni, meg lineage os-sel bajlódni.



Én valahogy mindig a gyári rom híve voltam.



Most szerintem én is egy s7 edge-re ruházok be :)

2017. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó kis telefon az, nem vitás.

Mondjuk az átlag userek nagy része a MIUI-val is meg van elégedve, megszokás kérdése.(egyenlőre semelyik gyártó nem nyújt olyan minőséget a közép és alsó kategóriában mint a Xiaomi)

2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!