Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják sokan a samsung...

Miért szidják sokan a samsung telefonokat?

Figyelt kérdés
pl a j3ra miért mondják, hogy rossz készülék? Több ismerősnek is van, amire vették (telefonálni, facebook, viber) arra teljesen jó, semmi problémájuk nem volt még vele. Azt értem, hogy ennyi pénzért más gyártótól nagyobb teljesítményű telefont lehet venni, de attólmég miért sz*rozzák a samsungot? Inkább csak drága akkor, nem? Más nagyobb gyártóknál is észrevettem ezt a nagy "népszerűséget".

2017. szept. 6. 23:32
1 2 3 4 5
 21/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
Tiszta Kálámbó vagy kitüntetésed van e már? ...amúgy az elején már szóltam hozzá és ott leírtam :DDDDDD
2017. szept. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván Szarszungod van.
2017. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
Így van....kezdem azt hinni komolyan gondoltad azt az amerikai telefon meg egyéb hülyeséget....ezen kívül ilyen hülyeségeket max az iphoneosok írnak :D
2017. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Szarszung: először is kezdjük azzal, hogy az nem is telefongyártó. Porszívót meg mosógépet is gyárt. Másrészt koreai hulladék. Most komolyan, ki akar magának koreai dolgokat. "Csim-csang-csung, koreai termékem van, dömpingben jön le a futószalagról, jaj de jó nekem!".
2017. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
Mesélj már Professzor Dr óóónagy szakértő mégis neked akkor milyen telefonod van? :D
2017. szept. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Én inkább veszek bármit azoktól, akik atomrakétát meg lopakodó bombázót gyártanak, mint a csim-csang-csung koreaiaktól.
2017. szept. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Nekem egy iPhone 7 128GB van és egy BlackBerry Classicom.
2017. szept. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
Értem...szal nem veszel olyasmit ami koreai japán stb....király akkor neked valószínű a net is kisbaltán keresztül van?! :D
2017. szept. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Bihar Valatonon ***** válasza:
Iphone?! Szinte sejtettem nem vagy egy agytröszt....:DDDDDDDDD
2017. szept. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
20%
Japánnal nincs gond, csak a koreai dömping hulladékkal. A koreai termék az új kínai termék. Amikor te még nem is éltél mindig azon gúnyolódtunk, ha megláttunk egy termékcímkét, hogy "Na, ez is kínai.". Ugyanez van most a koreai dolgokkal, mármint komolyabb körökben.
2017. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!